Jump to content

1. Nesil Mazda 3 CD Çaların Tuşu Eksik

ilker414
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaslar CD çaların parça atlama ve otom.radyo arama tuşları düşmüş yani en soldaki üst ve alt tuşlar(comfort için)..Bu tuşları bulabilirmiyim? Bir de direksiyona kumanda sistemi takılabilir mi?.Servis o 2 tuş yuzunden o konsolun değismesi gerekiyo dedi....Sanırım bu tarz parça sorunları yüzünden insan mazdadan soğuma noktasına gelecek

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Arkadaslar CD çaların parça atlama ve otom.radyo arama tuşları düşmüş yani en soldaki üst ve alt tuşlar(comfort için)..Bu tuşları bulabilirmiyim? Bir de direksiyona kumanda sistemi takılabilir mi?.Servis o 2 tuş yuzunden o konsolun değismesi gerekiyo dedi....Sanırım bu tarz parça sorunları yüzünden insan mazdadan soğuma noktasına gelecek

bulabilecegini sanmıyorum, ebay gibi sitelerden kullanılmış ya da yeni bir orjinal cd çalar alabilirsin çok ta uygun olur( fiyatlar 75 ile 150 dolar arasında değişiyor) direksiyondan kumanda içinde aynı şekilde e bayda kumanda tuşları takım halde satılıyor ama aradaki baglantı nasıl yapılır bir fikrim yok servise bi sor istersen direksiyondan kumanda tuşlarını bulursam cd playera baglayabilirmisiniz diye
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni bir cd çalar nasıl bulabilirim ki..standart cd çalar değil abuk sabuk şekli ve mekanizması var...aman be dostum delirtecek bu araba beni...kazalı araba bulabılırsem belki olur bu iş ama nerden bulacağız arabayı:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement
09.12.2008 at 21:12, ilker414 :

Dostum bu ebay daki sipariş olayı nasıl oluyo bılıyomusun...türkiyeye geliyormu urun

e bay diye bi aratırsan forumda gerekli bilgilerin olması gerek açıklamalarla

edit:  bu linkten ulaşabilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...

arkadaslar benım sorunum,mp3 calarda muzık dınlerken,kendılıgınden radyoya gecıyor. arabayı yıkattıktan sonra oldu.yıkamacı arbayı yıkarken mp3 caların ayarlarınla oynamıs olsa gerek.nasıl duzeltebılırım.sımdıden tesekkur ederım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

Aşağıda fotoğrafta gördüğünüz üzere arabayı yıkamaya verdim ve de aldığımda düğmenin olmadığını fark ettim. Arkadaşım olan yıkamacının kalbini kıracağıma kafamı kırarım dedim ve problem etmedim. Acep bu problemi nasıl çözebilirim.

Ayrıca Okan Bey´e de çıta konusundaki yardımından dolayı teşekkür ederim.

post-6174-141695287137_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabanın içine iyice baktın mı hocam. Büyük ihtimal içinde bir yerlerdedir. Zor bulunuyor diye biliyorum. Bozuk bir mazda teybi bulup o düğmeyi almak gibi düşük ihtimalli bir iş. Serviste tek satıldığını sanmam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aşağıda fotoğrafta gördüğünüz üzere arabayı yıkamaya verdim ve de aldığımda düğmenin olmadığını fark ettim. Arkadaşım olan yıkamacının kalbini kıracağıma kafamı kırarım dedim ve problem etmedim. Acep bu problemi nasıl çözebilirim.

Ayrıca Okan Bey´e de çıta konusundaki yardımından dolayı teşekkür ederim.

o düğmeler dokunma ile düşmez.

iç temizlikde büyük ihtimal elkt.süpürgesi ile orayıda emiş yaptırmışlardır.

keşke süpürge haznesini boşalttırsaydınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam o düğme bende de yok ankara başayar onun tek satılmadığını söyledi.Hatta düğmelerin set olarak bile zor bulunabileceği bilgisine ulaştım. Eğer bulabilirseniz beni de bilgilendirirseniz sevinirim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

İyi forumlar öncelikle. b5su8.jpg Fotoğraftada gösterdiğim üzere tuş aksamını kaybettim. Kocaeli'de aradım ama bulamadım. Yardımcı olabilirmisiniz ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

herkese ıyı aksamlar 2007 mazda 3 cd calar da bir tuş eksik nerden temın edebılırim

Sanal ortamda çıkma olarak bi araştır istersen, orijinal dersen eğer Kocaeli Haldızlar Mazda Yetkili Servisi yardımcı olacaktır...

İnsan ilişkileri memnuniyet verici seviyede.

Olmadı, Körfez Yarımca Sanayi'de Gülünce Otomotiv var oraya da danışabilirsin... Yardımcı olacaklardır...

Kolay gele.

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

Arkadaşlar merhaba ben 2004 mazda 3 aldım fakat radyosunda soldaki aşağı   tuşu ve sağdaki 3 tuşları eksik elinde olan varsa bana yardımcıolabilir mi teşekkürler 

20161201_082917.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

merhaba mazdaclubtr üyeleri̇;

bi̇r çok araştirmalarim sonucu eksi̇k olan tuş bulamadim.

si̇stemi̇ tamamen mi̇ deği̇şti̇rmeli̇yi̇m yoksa alternati̇f yollar var midir.

132AE312-3901-4E46-BAF3-D6882A70D3BA.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...