Jump to content

Yeni Mazda6 mı? Yeni Honda Accord mu?

mtuner
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

Geçenlerde Mazda6 gördüm beyaz  çok  hoşuma gitti Honda accord almayı düşünüyorum hatta kesin gibiydi Mazda6 yı görünce ilgimi çekti. Sizce?

sen kullanacaksın hangisi daha çok hoşuna gidiyorsa onu seç derim :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence iki modelide test edip bi fikir sahibi olmadan karar verme  ;)  aracı aldıktan sonra keşke şu modeli alsaydım dememek için  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda 6 çok farklı bir araç oldukça güzel fakat accord ta yine ayrı güzel. Uzun vadeli düşünmek lazım. Bence Accord un iç tasarımı oldukça güzel. Ama işte fiyatına göre alınabilecek donanımlara bakmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu karşılaştırma ikiz kız kardeşlerin hangisiyle evlensem gibi olmuş  :D

Gerçekten ikisinin özellikleri çok benziyo ama 6 nın tasarımı daha güzel gibi geliyo

En iyisi 2 aracıda test edin ve hangisine ısındıysanız onu alın

Şimdiden hayırlı olsun  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu konu ile ilgili bir karşılaştırma yazısı vardı aylar önce bir dergide o zaman sırf fiyatından dolayı Honda Accord demişti ama şimdi Mazda6 nın fiyatı oldukça cazip ama yine de buna en iyi test sürüşü sırasındaki hislerin karar verecektir.

Burada sorarsan cevap belli :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla yeni accord un içine bir baktım hayran kaldım Fakat Mazda 6 ya baktım deli gibi aşık oldum :D Benim fikrim Mazda 6 dan yana . Tabi zevkler farklıdır ve kişiye göre değişir ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

her iki aracı da kullandım. gerçekten ikiside çok başarılı, tasarım olarak kesinlikle mazda 6 diyorum gerçi iç tasarım honda da daha başarılı gibi daha doğrusu daha ağır bir görüntü segiliyor.  mazda da eskisinden çok farklı bir tasarım olmuş, honda da eskisi yenilenmiş gibi. motor olarak karşılaştıramam çünkü kullandığım mazda6 2.0 dı honda ise 2.4"dü karşılaştırmak pek mümkün değil yani. yapılan testlerde mazda6"nın bir fırt daha iyi olduğu ortaya çıkıyordu ama sanırım bizlerin bu farkı anlaması pek mümkün değil o açıdan tasarım olarak hangisi hoşuna gidiyorsa onu almanı tavsiye ederim bende..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sanırım Accord kasa değiştirdi. 2008 modelini kullandım şehir içinde ve sürüşünü hiç beğenmedim açıkçası. O motor ki Honda motor konusunda gerçekten iyidir; o arabaya yetmiyor gibi geldi. Eski kasa Mazda 6'da koltuğa yapıştıktan sonra epey şaşırmıştım hatta Accord'ta. Bu arada kıyası otomatik vites üzerinden yaptığımı belirteyim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her yönüyle Mazda 6 daha iyi bence ama aldıktan sonra milletin aracı tanımadığı için "Accord niye almadın? Mazda'nın parçası bulunmaz, servisi pahalıdır" gibisinden yersiz eleştirilerde bulunma ihtimali de olabilir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...