Jump to content

Lantis'e Klima ve ABS Taktırmak

Guest ersyncar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

almayı düşündüğüm 97 model bir lantis var. aracta klima ve abs yok  ancak aracı alırsam taktırmayı düşünüyorum. özellikle klima benim için önemli.  lantise abs ve klima taktırsam maliyetleri ne seviyelerdedir. daha önceden böyle bir uygulama yapan arkadas varmı acaba?  8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

almayı düşündüğüm 97 model bir lantis var. aracta klima ve abs yok  ancak aracı alırsam taktırmayı düşünüyorum. özellikle klima benim için önemli.  lantise abs ve klima taktırsam maliyetleri ne seviyelerdedir. daha önceden böyle bir uygulama yapan arkadas varmı acaba?  8:)

klima ucuza mal olmaz diye düşünüyorum kaldıki bulmakta mesele ve sonradan eklenen sistemler ne kadar verimli olur o da ayrı bi konu
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

klima ucuza mal olmaz diye düşünüyorum kaldıki bulmakta mesele ve sonradan eklenen sistemler ne kadar verimli olur o da ayrı bi konu

Bence biraz daha sabredip klimalı ve absli bi lantis al. Sonradan taktıracağın tek şey lepege olsun

doğru diyosunuz ya direkt klimalı almak daha mantıklı ve ekonomik olcak gibi. LPG de araçta varsa alırım ama yoksa taktırma ihtiyacı duycağımı sanmıyorum zaten zevk için alıcam aracı benzinle kullanırım büyük ihtimalle.

teşekkürler  :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence biraz daha sabredip klimalı ve absli bi lantis al. Sonradan taktıracağın tek şey lepege olsun

benim arabayı satalım kanka  :D 
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lepegenin tadını bir alırsan benzinde kullanmak istemezsin bi daha :) Bu kadar kesin konuşuyorum :D

gerçi o da var ya bayramda arkadaşımın 2008 fiat albeaydı galiba aracı bendeydi. dizel bir araçtı. aracı çok beğenmesem de 50 ytl lik yakıtla taksimden yola çıkıp (karadan) kocaeli üzerinden bursaya hatta uludağ a gittim. bu kadar ucuza bu kadar yol yapmak insana ayrı bir haz veriyormuş valla :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

müdür hadi sat artık şu arabayı ya :D

hemen havale yapayım canlı 10bin i hesap numaranı versene :D :D

Sen bi ara işini ayarla geç karşı tarafa alalım sana Halibo'nun arabayı :) Otobüse binsin araba kullanmayı beceremiyor zaten :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen bi ara işini ayarla geç karşı tarafa alalım sana Halibo'nun arabayı :) Otobüse binsin araba kullanmayı beceremiyor zaten :D

yok onu arabasız bırakmam. yenisini alana kadar bizim atolyede bi BMC kamyonet var onu veririz kullanır. ister yük taşı ister yolcu süper bi alet. yanlız aracı stop ederken direksiyon altındaki kolu çekmen gerekio biraz eski model de :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim Bianchi bisikleti veririz kullanır, dert etme sen :) İstediğin zaman gel al araba senindir :D

kanka tek bir şartla satarım ya vavi yada uyumsuzcar düğün arabam olacak  :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi Hilti  bence Ersine diyor lgpden vazgeçemezsiz diye yukardaki mesajında lpg olmasada taktırma ihtiyacı duymam demiş :) 

tam da benim arabadan istiyor ama  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu laf bana geliyorsa sözümü yanlış anlamışsın demektir. ben Fabrikada takılması gereken (abs klima esp vs vs) gibi özellikleri kastettim. dünya üzerinde bir çok otomobil firması zaten lpg olayını kendisi yapmıyor firmalarla anlaşıp sonradan takılıyor diye biliyorum. ayrıca benim lpgsiz tek mazda şuan kullandığım :D lpgnin tadını hem iyi bilirim hemde takmaktan korkmam. ama mazda3ü erken satarım dusuncesiyle taktırmadım amorti edemem diye. bu arada eğer üstteki cümleyi bana yazmadıysan ve bana bu kadar cene valdırdıysan allah seni bildiği gibi yapsın :)

Allalaahhh sana demedim ki ben :D Ersin sana söyliyim Mustafa sen anla gibisinden bi mesaj attım öyle ortaya :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kanka tek bir şartla satarım ya vavi yada uyumsuzcar düğün arabam olacak  :2funny:

Ersin gelsin alsın bi ara senin arabayı. Gelin arabası olarak züpper bi araba var senin için düşündüğüm O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ersin gelsin alsın bi ara senin arabayı. Gelin arabası olarak züpper bi araba var senin için düşündüğüm O0

seni yarı yolda bırakırmıyız düğünde abi. kolayı var ,düğünde sana kiralarım arabayı  :2funny:  :2funny: (pinti gördüm kendimi yaw :D )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

el arabası mı düşündün kanka  :geyik:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim bildiğim Emre sana Hakan'ın RX'i ayarlar ama senin bildiğin Emre ne yapar bilemem :D

o aklıma geldi de geyik olsun diye öyle yazdım abi  :geyik: :geyik:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer bana güveniyorsan sana getireceğim arabanın nikah salonunun otoparkında gelin arabaları yanyana diziliyken diğer gelin arabalarını sönük bırakıp milleti dönüp dönüp baktıracak kadar güzel bi araba olacağını bilmen gerekir :D Kardeşimin düğününde o sade bi araba istediği için yapamıştım içimde uhde kalmıştı :) Süffer bi araba var yani kanka :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...