Jump to content

Kim Demiş LPG’li Araçlar Yavaştır Diye?

emredeler
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Ali

4

• halil_i

6

• emredeler

15

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

ben halen diyorum arabayı yavaşlatıyor seriliğini kaybetiriyor fakat konuya gelince lpg takılı araç bmw motor belli bu araçtan performans her türlü alınır  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben halen diyorum arabayı yavaşlatıyor seriliğini kaybetiriyor fakat konuya gelince lpg takılı araç bmw motor belli bu araçtan performans her türlü alınır  :D

Kullandığınız sistemin markasının enjektörlerinin yavaş çalışmasından diyorum aylardır ama anlatamıyorum Ali :) Lpg sisteminde aracın tüm enjeksiyon zamanlarını istediğin gibi ayarlıyorsun ve benzine göre çok daha performanslı çalışmasını sağlayabiliyorsun. Benim lpg.li Doblo'ma binen arkadaşlar şahit oluyor, istersen 10 dk. sonra buluşalım seninle aradaki farkı kendi gözünle gör :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kalkışlardaki ani ivmelenmeler dışında seriliğinden bişey kaybettiği yok aracın. LPG.de maximum 197.e ulaştım. Tabi benzinde daha seri kalkış yapabiliyor ancak uzun yolda aynı şey sözkonusu değil belki 2.0 motor olduğundan dolayı avantajlıyımdır 1.6.larda aynı değildir dediğiniz gibi epey bi performans kaybı vardır 16.larda...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1.6 larda da bi kayıp yok abi :) Sadece 100 kg civarı ağırlaşıo o kayıp var.215 yaptığım yerde 210 u görüyo araç Düz yoldada 185 civarına kadar çıkıyor.

ee daha nolsun işte yetmiyo mu 210 yanlış şu bi gerçek kalkıştaki ve ani ivmelenme benzin gibi değil... Ya bi de benim araba çok yaşlı normaldir diyorum artık ama yenilerdeki olayı bilemem... Dile kolay 19. yaşına girecek 2009.da :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ee daha nolsun işte yetmiyo mu 210 yanlış şu bi gerçek kalkıştaki ve ani ivmelenme benzin gibi değil... Ya bi de benim araba çok yaşlı normaldir diyorum artık ama yenilerdeki olayı bilemem... Dile kolay 19. yaşına girecek 2009.da :D

yetiyo abi, ilk kalkışlarda bi sorun yok şimdilik ama ilerde ne olur bilemem deneme aşamasındayız :D kaç senedir senin araç tüplü ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...