Jump to content

Hyundai i40 / Sonata

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

yeni_hyundai_sonata_i40.jpg

yeni_hyundai_sonata_i40_2.jpg

010 model yeni Hyundai i40 / Sonata ‘nın imaj çalışmaları yayınlandı.

Yeni nesil Hyundai Sonata 2009 yılının ikinci yarısında Güney Kore ‘de satışa sunulacak. Bu üç imaj çalışmasıda bu modele ait.

2010 model yeni Hyundai Sonata ‘nın imaj çalışmalarında daha önce Avrupa versiyonu için yayınladığımız habere konu olan Genus konsept değil Genesis Sedan ve casus fotoğraflar temel alınmış. Firma tarafından YF olarak kodlanan yeni Sonata dört kapılı coupe gövde stil tasarımıyla dikkat çekiyor. Dizel ve benzinli motorların yanı sıra araçta hibrid-elektrik sisteminin de yer alacağı belirtiliyor.

http://www.traraba.com/2008/2010-model-yeni-hyundai-sonata-i40-imaj/#more-6300

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fena diil ama böyle bir araba alacak olsam tercihim Opel Insignia olurdu

Valla katılıyorum... İnsignia daha baba bir kasa yapmış ama bu adamların da hakkını yemeyelim fena olmamış hyundai için..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aslında hyundai mekanikte çok ileri teknolojiye sahip bir firma ama otomobil sektöründe nedense biraz geriden gelmeyi tercih ediyolar sanki. yoksa dünyanın 1 numaralı gemi imalatçısı adamlar ve kendi gemilerinin motorlarını kendi üretebilen ender firmalardan biri dünyadaki. uçak motorları da üretiyorlar. ;D lakin otomobil üretmeyi de öğreniolar yavaş yavaş :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hyundai'nin en büyük eksiği otomobillerinin içinde kullandığı malzemelerin kalitesizliği. Chery'nin bile kokpiti daha güzel ve kaliteli görünüyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hyundai kalitesini gün geçtikçe artırıyor.. piyasada yer edindi kendine.. özellikle Türkiye'deki pazar payı tam da korelilerin istediği gibi oldu.. şimdi yavaş yavaş kaliteyi de artırıyorlar..

bunu da çok beğendim.. çok güzel tasarım olmuş..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araba cok hos duruyor tabiki kopyalama durumu cok oluyor cogu seyleri benzetiyorlar.

I30 mesela cok güzel benim hosuma giti ama yinede mazdadan vazgecmem  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hyundai kalitesini gün geçtikçe artırıyor.. piyasada yer edindi kendine.. özellikle Türkiye'deki pazar payı tam da korelilerin istediği gibi oldu.. şimdi yavaş yavaş kaliteyi de artırıyorlar..

bunu da çok beğendim.. çok güzel tasarım olmuş..

Ayfer teyze Santa Fe alacak diye mi geliyor bu Hyundai sevgisi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...