Jump to content

Renk Konusunda Fikirleriniz, Metropol Grisi Kullanan Var mı?

Guest eversince
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bugün mazda 3 sedan 1.6 touring otomatik vites siparişimizi verdik.

Ben siyah istiyordum ama hiçbir yerde bunun siyahının kalmadığını söylediler ve metropol grisi seçmek durumunda kaldık. İçime sinmedi bir türlü. Yok mudur siyahı hiç bir yerde?

Bir de metropol girisi hakkında ne dersiniz canlı olarak gören veya kullananlar?

Bir de fırtına mavisi vardo onda da çok tereddüt ettim aslında..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• halil_i

4

• emredeler

5

• Kado

3

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Hiç bir yerde kalmadığına göre demekki en iyi renk siyah,biraz ısrar etsen vaz geçeceğim siyah yoksa gibi ayaklar yapsan bulabilirler belki  :) sonuçta araba alıyorsun 3-5 yıl kullanacaksın içine sinmesi lazım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiç bir yerde kalmadığına göre demekki en iyi renk siyah,biraz ısrar etsen vaz geçeceğim siyah yoksa gibi ayaklar yapsan bulabilirler belki  :) sonuçta araba alıyorsun 3-5 yıl kullanacaksın içine sinmesi lazım

Walla öyle yapmak lazımdı hocam galiba ama işte elden kaaçr filan daha fazla dayanamadım. Opan'dan siparişi verdik artık. Metropol grisi ama bulursak siyaha döneceğim. Çünkü arabayı Ocak ayında teslim alacağım.

Bu işin içinde olan, bayii filan arkadaş varsa bir zahmet bir siyah M3 Sedan Touring Otomatik buluversin bana da en kötü aldığım eyri arayıp onu temin etmelerini sağlayım :)

Off bu renk olayı da araba seçmekten filan her şeyden zor geldi bana..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

metropol grisi nası bişimiş yahu bu mazda grilerle oynamayı ne kadar seviyo böyle :D

RX-8'de kullandıkları bir renkmiş.

Söylediklerine göre 2009 dan itibaren kulanılmaya başlanan bi renkmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende resim açılırken ne kadar benzio benim arabanın rengine diyordum arabada benim çıktı :D :D

abi forumda tek sanırım bu renk ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...