Jump to content

Mazda E Serisi

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

PANEL VAN

Mazda E Serisi Panel Van, geniş iç hacmi, üstün yük taşıma performansı ve sunduğu konfor ile ofisinizi hep yanınızda taşıma imkanı sağlıyor.

Dünyaya açılan ayrıcalıklı bir pencere :

5 kapılı Panel Van!

Dış dünyaya binlerce pencereyle açılmışcasına aydınlık bir iç mekan... Aracın sağ ve solundan açılan sürgülü kapılarıyla gelen olağanüstü yükleme - boşaltma, inme - binme kolaylığı... Arka kapıdan ve her iki yandan yük alıp boşaltma avantajı, işinizi en pratik şekilde sonuçlandırmanızı sağlar.

Binek Otomobil Konforu Sunuyor

Mazda E Serisi’nde yer alan Panel Van ve Açık Kasa Kamyonet, kullanım konforu ve sürüş şartları açısından bir binek otomobilin bütün avantajlarını sunuyor.

KASALI VE KASASIZ KAMYONET

O, yük için, manevra için, konfor ve güven için tasarlandı!

Mazda Açık Kasa Kamyonet, Mazda E Serisi’nin standartlarını sunan ideal bir nakliye aracı. Sürücü kabini, aracı sürerken, park ederken sürücüye kusursuz bir kontrol ve manevra imkanı sunuyor.

Yükleyin yükleyebildiğiniz kadar!

Sağa, sola, arkaya açılabilir yapısıyla, yükleme ve boşaltma işlemi son derece kolay! Kontrollü sürüş ve konfor gibi nitelikleri, Mazda E Serisi aracı olmasının doğal bir özelliği.

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 59
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Mücahit

8

• mazdamx-5

5

• emredeler

13

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Panel Van ve Kasalı Kamyonet konusunda kendisini en geliştiremeyen marka Mazda'dır maalesef. 15-20 yıl önce bu arabalar peynir ekmek gibi satardı. Ama 20 yıldır arabanın ön tamponu dışında hiçbişeyi değişmedi. Sınıfındaki en ciddi rakipleri Kia & Hyundai defalarca kasa değiştirdiler ve model geliştirdiler.  Mazda'dan tık yok.. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Panel Van ve Kasalı Kamyonet konusunda kendisini en geliştiremeyen marka Mazda'dır maalesef. 15-20 yıl önce bu arabalar peynir ekmek gibi satardı. Ama 20 yıldır arabanın ön tamponu dışında hiçbişeyi değişmedi. Sınıfındaki en ciddi rakipleri Kia & Hyundai defalarca kasa değiştirdiler ve model geliştirdiler.  Mazda'dan tık yok.. 

ben bu kadar saglam panel van gormedim valla, bizim burda var 1 tane, sahibi aynen 15 20 yildir kullaniyo,, su an kapilari kilitlenmese bile motoru banamisin demiyo,, canavar gibi alet.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben bu kadar saglam panel van gormedim valla, bizim burda var 1 tane, sahibi aynen 15 20 yildir kullaniyo,, su an kapilari kilitlenmese bile motoru banamisin demiyo,, canavar gibi alet.

Sağlamlığına kimsenin sözü yok zaten.. O0 Ancak otomotiv dünyası da yenilikleri ve kendini geliştirmeyi zorunlu kılıyor..Bi araba 20 senedir hiç mi kasa değiştirmez yav. Hele ki bu devirde.. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eskiden bu asyalı ticari arabaların hepsi birbirine benzerdi asya derken japonlarıda dahil ediyorum sonra bu arabaların esnafa değilde sıradan kullanıcılarada satılabileceği fikri üzerine herkes kendini ve arabasını geliştirdi ama nedense mazdanın her konuda olduğu gibi burda da aşağı kasımpaşa zihniyeti devam ediyo

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

eskiden bu asyalı ticari arabaların hepsi birbirine benzerdi asya derken japonlarıda dahil ediyorum sonra bu arabaların esnafa değilde sıradan kullanıcılarada satılabileceği fikri üzerine herkes kendini ve arabasını geliştirdi ama nedense mazdanın her konuda olduğu gibi burda da aşağı kasımpaşa zihniyeti devam ediyo

kasımpaşalıları çok seviolar demkki Ahmet :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

yıllardır e2200 kullanan ve yerı geldıgınde 2-2.5 tona kadar yuk atan bırısı olarak bu arabalara laf soylettırmem...mazdanın bu arabalardakı tek hatası hıdrolık dıreksıyonlu modelleri 98e kadar getırmemesıyle oldu...bu arabalar iş arabası gezı yada normal araclar deıl...transporter starex ve vito gibi araçları hem binerim hem gezerim mantığıyla alan esnafların  bır cogu ya arabayı gunluk kullanıma cevırdıler sadece yada sattılar..cunku bakımının altından kalkamadılar...ama bız 10 yıldır e2200 kullanırız..suankı arabamız 230bınde ve hala debrıyaj balatası orjınal.trigel kayısı 187500de deıstı ve motora daha anahtar vurulmadı...dediğim gibi bu araba ticar,i yani yük için...tabiri caizse tam bir katır... :):2funny:

benim dede der hep eşege biner gibi yagına suyuna bakmadan binmek die demek bu tür araclar içinmiş o laf :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mermerler de tam tersini söylüyor, Mazda bizim istediklerimizi değil, kendi uygun gördüklerini yolluyor diye... ABD'de ABS bile obsiyonel mesela Mazda 3 te, buna karşılık, DCS MCS en üst versiyonlarda var ancak....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok abi,bu herkes tarafından bilinen bi gerçek zaten...kupon araba diye bakılır hep Mazda ya  8:)

Acı ama gerçek. Volkan'a katılıyorum ama bizde satmak için araba almıyoruz ki. Eğer öyle olsaydı galericilik yapardık değilmi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...