Jump to content

Klima arıyorum

fosforlu_05

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 1 ay sonra ...

ben sordum istanbulda pert araclardan alıp monte yapıyolar, Orjinalinden sokme her sey dahil montaj telefondan 1500 tl cektiler. sadece parçaları 1000 ytlye gonderırız dediler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bulunabiliyorsa o da bir adımdır :) fiyat biraz uçuk gibi geldi aracın halihazırdaki ederine göre ama fiyatlar ortalama bu seviyeden gidiyor :( Kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaslar bugun sanayıde mazda 323'un klima takımı komple herşeyi dahil takımını buldum. arabama monteli 700 ytl istedi ne dersiniz taktırayımmı.değermi sizce

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaslar bugun sanayıde mazda 323'un klima takımı komple herşeyi dahil takımını buldum. arabama monteli 700 ytl istedi ne dersiniz taktırayımmı.değermi sizce

valla 2-3 sene binilecekse arabaya taktırılır bu fiyata  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fiyatı 600 kadar düşürdü ben 400 verdim oto pertçiye..biraz daha beklersem fiyatı düşürür belki. satamayacağına aklı kanat gelirse  :fiuw::D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

orjinal fabrika çıkışı çıkma klima ise vede sağlam ise 500 verilir helalinden lakin fazlasına değmez. olsada sorunsuz bir şekilde bende taktırsam. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Klimanın rahatlığına 700 lirada verilir 1700 lirada.

Arabanın kaç model olduğunun önemi yok.

Şu da var ki satarken o parayı üstüne koyabilirsiniz+daha çabuk müşteri bulursunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tuzun kuru tabi. Buldun klimali 323u  :2funny:

Verilmez tabiki Semavi okadar, ben klimalı arabayı aldım 6000'ne sadece klimaya verilirmi 1000 liradan fazla uzun sene kullanılmayacaksa  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

arkadaşlar e-bay da araştırdım, şahsen benim aracın orjinal sıfır klimasının  fiyatı 400 dolar civarında 60-70 dolar da kargo ücreti var. adamlar set olarak satıyorlar ama klimanın hangi parçalardan oluştuğunu tam olarak bilmediğim için set te hangi parçaların eksik olduğunu da bilmiyorum, acaba bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...