Jump to content

Karlı bir Ankara Gününde

VOLEN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 53
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

8

• M.E.G

7

• emredeler

14

• VOLEN

16

Popüler Günler

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Yaz günlerinde orta konsol ve vitesin yan taraflarından aşırı sıcak geldiği için insanın binesi gelmiyor :) Sürücünün sağ dizi, yolcunun sol dizi sıcaktan pişiyor resmen :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Plakasını ver de almayalım o arabayı bari :D

hehehe... Abi ayıp olur... :D Ama rx8 e niyetleniyorsan ve paran varsa simdi alım için bence tam zamanı.. Fiyatlar gerçekten cok uygun..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaz günlerinde orta konsol ve vitesin yan taraflarından aşırı sıcak geldiği için insanın binesi gelmiyor :) Sürücünün sağ dizi, yolcunun sol dizi sıcaktan pişiyor resmen :)

Abi bide bende kilo var... Pfff.. Moralimi bozdun şimdi :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hehehe... Abi ayıp olur... :D Ama rx8 e niyetleniyorsan ve paran varsa simdi alım için bence tam zamanı.. Fiyatlar gerçekten cok uygun..

Yok yahu şimdilik yok daha sonra belki inşallah ( Allah'tan ümit kesilmez :) )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok yahu şimdilik yok daha sonra belki inşallah ( Allah'tan ümit kesilmez :) )

Yakışmaz sana :D Artık station wagon kullanacak yaşa geldin hacim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

SW dedinde Mazda3 hb aklıma geldi :D :D Hacim sana artık ya BMW M5 yada Mercedes AMG 63 lazım :D

İstemem öyle vergisi yüksek arabaları :D Olacaksa en fazla Yeni Mazda6 olsun. Bugün de yolda gördüm içim gitti zaten :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstemem öyle vergisi yüksek arabaları :D Olacaksa en fazla Yeni Mazda6 olsun. Bugün de yolda gördüm içim gitti zaten :)

audi a4 avantta yakışır sana abi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni mazda 6 nın test sürüşünü bizzat yaptım hatda test sürüşündende fazlası denile bilir yaklasık  150 km civarında yol gitdim,  arabada cok citdi bir sportiflik var koltuklar elektrikli ve deri oluşuda konforun çok doyurucu bir şekilde yaşanmasına yol acıyor. 6 ileri vites,  vites aralıkları gayet güzel. Araba çok seri diyebilirim. Honda Acort v.s de kullanmıştım ama mazda 6 gerçekten baya birşeyler yapmış. Orta panelde kullanılan malzemeler cok şık. Yol tutuşuna gelince diyecek fazla birşey bulamıyorum mazda 3 lerin yol tutuşunu zaten biliyorsunuz birde ağbeyini düşünün... Allah nasip ederse ilerde benımde isteğim mazda 6 almak, fakat şöyle bir durum var ancak mazda 6 makyajlanınca alabilirim. O zamana 2011 de felan cebim para görürse tabiki :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...