Jump to content

Subaru Impreza

bircan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

4

• Gökhan

3

• M.E.G

3

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Bende maili bugün aldim cok hosuma gitti . Böyle bir araba olsa biraz ders sonrasida güzel olurdu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen Bülent.

El frenine bakana kadar lastiklere bakılmalı bence. İzlerken kokusu burnuma geldi sanki.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende izlemiştim profosyonel yapılmış bi araç ve profosyonel bi sürücü artı sponsorlar adamın kafa rahat tohumuna paramı saydım hesabı :) bu adamın diğer videolarınıda izledim ben karda millet kayak yapıyor oda yanlaya yanlaya geliyo felan süper :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen Bülent.

El frenine bakana kadar lastiklere bakılmalı bence. İzlerken kokusu burnuma geldi sanki.

Abi lastik sana feda olsun ya lastik nedir :D benim eski çıkmaları vereyim senin arabada bi yak onları ya :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ersyncar

adam şu arabayı kullanıo üstüne bi de para alıyo sponsorlardan bu nasıl iştir yaa :D

bi de o ginger daki adamı ezse ne komik olurdu :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

adam şu arabayı kullanıo üstüne bi de para alıyo sponsorlardan bu nasıl iştir yaa :D

bi de o ginger daki adamı ezse ne komik olurdu :D :D

adama karşı garezinmi var hayırdır :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi lastik sana feda olsun ya lastik nedir :D benim eski çıkmaları vereyim senin arabada bi yak onları ya :D

Deme öyle Bülentim, ağlatacaksın beni.  :'(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

valla ne yalan söyliyeyim kuzenin impreza gt bile çok acayip aşırı manyak keyif veriyor insana. yani nasıl anlatayım bilmiyorum da mesela benim arabada gaza çok asıldığımda patinajla beraber kafa hoplamaya zıplamaya başlıyor ondan sonra hızlanmaya başlıyor ama o arabada direkt uzamaya başlıyorsun ve eğer bunu bayır yukarı yapıyorsan sanki beyin kafa tasının arkasına yığılıyor :D süper bir duygu kısacası ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ooof offf şeytan sat guzuyu 3-5 koy üstüne al bi 2006 model civarı bi tane dio ama hatun geçen doru bi laf etti sen bunada ekran takar çok masraf edersin batarız durduk yere diyor :D :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...