Jump to content

Jant

murdock
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

jant lastiği değiştirmek istiyorum ama şuan imkanım yok.demin nette takılırken ozan otomotivde bi araç gördüm mazda 3 siyah jantları siyaha boyamışlar.ilgimi çekti yaptırsam nasıl olur bi yardımcı olurmusunuz???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Siyah cantlar hic yakismamis bence.

Aber Fatih in yoladigi sitedeki jantlar süper olur

Bunlarda cok güzel durur DOTZ HANZO http://www.golfv.de/user/images/dotz-hanzo-c66bc543e2.jpg

Yada bunlar DOTZ SHURIKEN http://www.golfv.de/user/images/dotz-shuriken-6e00d54edd.jpg

SHURIKEN LERI benim araba icin sordum 4jant 17" arti Michelin 215/45 lastikler ve ruhsata yazdirmasi ile birlikte komple 1280€

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

vazgeçtim o zaman :)

ayrıca bu shuriken süpermiş yaa tabi araç üzerinde görmek lazım playboy sende ne jant var şuan???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende Mazdanin orjinal 16" jantlari var su an yazlik olarak kislik olarak siyah normal jantlar var.

Adobe Photoshoplan fake yaptirdiydim buyur bak.

Ilk resim shuriken

post-1885-141695274355_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi mazdaya olmuyor ya.. Ne bileyim cok dikatli bir seçim yapmak lazım bence... Bana sorarsan 2 side olmamıs.. Halbiki jantlar cok esnetik duruyorlar ama arabanın üzerine rakınca güzel durmuyor abi ya :( Nacizane fikrim... !!!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sahibinden.com gibi ikinci el sitelerede bakabilirsin. oradan hem sıfır hemde kullanılmış bulabilirsin uygun fiyatlı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence ilk resimdeki güzel durmuş :D bu aracın orjinalliğini bozmaz değilmi?

Fake yapan arkadasda resimleri yoladikdan sonra dedi Shurikenler cok yakisti diye ama bakalim hele bi yaz gelsin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sahibinden.com gibi ikinci el sitelerede bakabilirsin. oradan hem sıfır hemde kullanılmış bulabilirsin uygun fiyatlı..

Eet sahibinden.com da güzel ürünler bulunuyor...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Foto montaj ile güzel durmamış ama gerçek olarak bence iyi durur.Benim jantlara benziyor.Birde unutmayın en kral jant yaysız arabada emanet durur.

post-19-141695274386_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...