Jump to content

626 alarm

cem meric
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest ersyncar

Kaza ole abartı bı kaza degıl allahtan sadece camurluk ıcıne gırdı ama korkum vakum yada cekıcle tam olmıcak olması yanı bugun bosch car servıse gıttım orada degıstır dedıler dırek bende o yuzden oyle dusunmeye basladım bakalım...vakumla eskısı gıbı garantı edıcek usta tanıdık varmı ankarada onun ıcın sordum yapılablırse elbette yaparım cunku malıyet dusucek ogrencı ınsanım sonucta:):)

autoking var. istanbuldaki bayisi gerçekten iyi. ankaradaki şubesini bilemiyorum ne kadar iyi olduğunu ama burdakinden çok ta farklı olacağını sanmıyorum. internette aratırsan autoking i bulursun. ankarada 2 tane bayisi olması gerek.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ankarada Meb Başayar var yetkili servis olarak bi irtibata geç istersen fikir almak için  ;)

MeB basayara gıdıyor zaten aracım sureklı bakımları orada yapılıyor balgattakı yerıne gıdıyorum ama gercekten ınsanı ılıskılerı ıyı olmıyan bıyer o yuzden bakım dısında gercekten gıtmek ıstemıyorum hatta goz gore gore kazıkladıklarınıda yakalamıstım motor kulakcıgı yuzunden...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

autoking var. istanbuldaki bayisi gerçekten iyi. ankaradaki şubesini bilemiyorum ne kadar iyi olduğunu ama burdakinden çok ta farklı olacağını sanmıyorum. internette aratırsan autoking i bulursun. ankarada 2 tane bayisi olması gerek.

Bakıyım abi bi duydum ısmını meguıars var galıba bırde orayada bakıcam ama suan amac guzel ve ucuz olması :) cunku arac benım ve aılemın hala haberı yok :) solemeden kendım yaptırıcam :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16.01.2009 at 00:56, cem meric :

MeB basayara gıdıyor zaten aracım sureklı bakımları orada yapılıyor balgattakı yerıne gıdıyorum ama gercekten ınsanı ılıskılerı ıyı olmıyan bıyer o yuzden bakım dısında gercekten gıtmek ıstemıyorum hatta goz gore gore kazıkladıklarınıda yakalamıstım motor kulakcıgı yuzunden...

servis müdürü Tolga beyle konuştun mu daha  önce kendisi foruma üye giden çoğu arkdaşımız memnun olarak ayrılmıştı oradan  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16.01.2009 at 00:59, Halil İbrahim :

servis müdürü Tolga beyle konuştun mu daha  önce kendisi foruma üye giden çoğu arkdaşımız memnun olarak ayrılmıştı oradan  :)

tanısma fırsatım olmadı cunku bır kac kere bakım dısında ufak seyler ıcın gıttım ama malıyet cıkınca dısarda ozel servıse gıttım 260000 bakımına goturucem onumuzdekı ay o zaman tanısma fırsatım olur herelde :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

MeB Başayarın yeri Şaşmaz sanaiiye girince hemen solda kalıyor.son derece başarılı iş çıkartıyorlar.

bence bi göster oraya...

geçmiş olsun ayrıca...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkur ederim,kısmet artık bıdahakı ay gıdıcem bakıma gıdınce bakımla ılgılı goruslerımıde yazarım sıteye :) arabayı tanıtamadım sunu yaptırmam lazım yada dıer tarafından cekıp koyarım fotolarını :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorun simdilik cozuldu gibi yarın gıdıp yaptırıcam sonunda aracımı bakalım nasıl olucak yaptırır yaptırmaz bır foto calısması ıcıne gırıcez artık. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 yıl sonra ...

Selamlar

98 626 da orijinalinde  uzaktan kumanda var mı acaba? Ben aracı aldığımda tek anahtar verdiler.

Birde bu anahtarlar çiplimi , herhangibir anahtarcıda yedek yaptırabilirmiyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Selamlar

98 626 da orijinalinde  uzaktan kumanda var mı acaba? Ben aracı aldığımda tek anahtar verdiler.

Birde bu anahtarlar çiplimi , herhangibir anahtarcıda yedek yaptırabilirmiyim

Çipli bir anahtar değil, bana verilen anahtar orijinal anahtarı ve anahtarcıda ikincisi yaptırılmış durumda... Ama merkezi kilit var aracın standart donanımında.

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...