Jump to content

626 alarm

cem meric
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar aracıma alarm taktırmayı dusunuyorum taktırma sebebım ıse uzaktan kumanda olması aracın alarm taktırmadan uzaktan kumanda edebılmemın sansı varmı,lutfen yardım cevaplar için simdiden teşekkurler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Arkadaşlar aracıma alarm taktırmayı dusunuyorum taktırma sebebım ıse uzaktan kumanda olması aracın alarm taktırmadan uzaktan kumanda edebılmemın sansı varmı,lutfen yardım cevaplar için simdiden teşekkurler.

aşağıdaki linkleri incele.

http://www.hepsiburada.com/-uzaktan-kumanda-acmakapama-sistemi-340003/productDetails.aspx?categoryid=251084&productid=otm340003

http://www.hepsiburada.com/-uzaktan-kumanda-acmakapama-sistemi-340004/productDetails.aspx?categoryid=251084&productid=otm340004

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

bu anahtarları kontak anahtarına nasıl çeviriyorlar Mustafa abi?

yani kargoyla alınca nasıl olacak bu iş bilgin varmı?

anladığım kadarıyla onu sen yaptırıyorsun anahtarcıda. orjinal anahtarını buna kopyalıyorlar sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Az çok arastırdım bende bu zaman sarfında cylone c100 dıye bır model var onu begendım hemde anahtar bıcımlerı gusel sustalı bıcımde ınternetten alırsam 80 lıra cıvarına gelıyor ama takan yerlerı arıyorum 130dan asagı dıyen yok alıp kendımmı taksam acaba...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu anahtarları kontak anahtarına nasıl çeviriyorlar Mustafa abi?

yani kargoyla alınca nasıl olacak bu iş bilgin varmı?

Onuda ogrendım kendı anahtarınızı kopyalıyorlar ıstersenız ayrı bır ucret alıp.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu sadece uzaktan kumanda kıtı galıba ben alarm ozellıklerınıde arıyorum hatta cam kapatma modulunude almayı dusunuyorum madem bıseyler yapıcam aracıma duzgun olsun tam olsun:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu sadece uzaktan kumanda kıtı galıba ben alarm ozellıklerınıde arıyorum hatta cam kapatma modulunude almayı dusunuyorum madem bıseyler yapıcam aracıma duzgun olsun tam olsun:)

İlk mesajında alarm olmadan demiştin ya ondan sebep vermiştir Okan bu linki ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende 3 sene önce desi aldığımda, sustalı anahtar yaptırmıştım. 20 lira almıştı usta. Ama 3 sene sonunda anahtar bayağı hırpalandı. Susta tutmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bugun aldım alarmı taktırmaya gotururken malesef kaza yaptım ve suan aracım kaporta ve boya ıcın sanayıde yatıo hatta hareket kollarından bırının egıldını soledı usta degısırse yandım walla masrafı baya bı tutuyormus bı alarm yuzunden 40 krs kar edıcem dıye 2mılyar zarara gırıcem belkı :) sız sız olun kırmızı ısıkta gecmeyın lutfen ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkur ederim bu arada camurluk tamamen degısmesını ıstıyorum sadece sorun camurlukta vakum cekıcleme gıbı yontemler cok ıtıcı ve duzgun olmucak endısesı yaratıyor bende o yuzden asagı yukarı fıyatlarını bılen bırı yardım edebılırmı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ersyncar

Teşekkur ederim bu arada camurluk tamamen degısmesını ıstıyorum sadece sorun camurlukta vakum cekıcleme gıbı yontemler cok ıtıcı ve duzgun olmucak endısesı yaratıyor bende o yuzden asagı yukarı fıyatlarını bılen bırı yardım edebılırmı...

geçmiş olsun öncelikle. kazanın boyutunu bilmiyorum ama çok ağır bişey değilse vakumla düzeltildiği nerdeyse hiç belli olmayacak kadar iyi düzeltilmişlerini gördüm .
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaza ole abartı bı kaza degıl allahtan sadece camurluk ıcıne gırdı ama korkum vakum yada cekıcle tam olmıcak olması yanı bugun bosch car servıse gıttım orada degıstır dedıler dırek bende o yuzden oyle dusunmeye basladım bakalım...vakumla eskısı gıbı garantı edıcek usta tanıdık varmı ankarada onun ıcın sordum yapılablırse elbette yaparım cunku malıyet dusucek ogrencı ınsanım sonucta:):)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...