Jump to content

Arkadaşlar Bipper konusunda Yardım

VOLEN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar hafif ticari olarak 2009 model 0 bipper almaya karar verdim bipper van.. Arabayı tanıyan varmı ?? Bilgniz varsa lütfen yardımcı olun.. Onu alma sakın bunu al diyebileceğiniz bir arac varsa görüşlerinize ve önerilerinize açığım...  :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sen dün palio van alcam demiomuydun?? :D

Yok abi demiyordum ??? Sanırım sen karıstırdın dünkü mesajlara tekrar bir göz at istersen palyo hiç geçmedi...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ersyncar

Yok abi demiyordum ??? Sanırım sen karıstırdın dünkü mesajlara tekrar bir göz at istersen palyo hiç geçmedi...

pardon greypractica diomuş palio'yu :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ersyncar

bu araçların arka cam kısımları kapalı olduğunda, kapalı kasa ticari araç sınıfına girdiğinden ilk köprüden geçmesi yasak diye bişi duymuştum? acaba doğru mu geyik mi??

8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sen dün palio van alcam demiomuydun?? :D

aha işte şimdi macunu çakması lazım Mustafa mın :D

onu diyen greypractica idi :D

edit: greypractica yı yazmışın ama bence bidaa hakettin yani macunu :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ersyncar

aha işte şimdi macunu çakması lazım Mustafa mın :D

onu diyen greypractica idi :D

macunu asıl sana çakmak lazım abi :D :D  bakınız kurallar madde 3: macunu bi defa alan macuncu tekrar alamaz :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

macunu asıl sana çakmak lazım abi :D :D  bakınız kurallar madde 3: macunu bi defa alan macuncu tekrar alamaz :D

sen harbiden hakediyon ama macunu bakınız yeni kurallar : kurucu üyelerle fazla dalaşmayın, dalaşana macun 2-3-4-5 defa çakılabilir. :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet macunu hakettin kanka ne yazık ki geri almanı istiyorum :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

aynı arabayı fiat, pejo, citroen ve galiba reno olmak üzere 4 farklı marka birden üretiyor. fotolardan falan şirin gibi görünen ama yakından hiç halta benzemeyen iğrenç bir araba. fiyatları hakkında net bilgim yok ama bunu alacağına yeni reno kangoo alsan daha iyi olur kanımca. hem yeni kangoolarda ses yalıtımı, ön/arka koltukların ara boşluğu, yerden yüksekliği gibi aklıma gelen bir iki konuda iyileştirildiğini biliyorum. dizellerin yakıt tüketimi de oldukça tatminkar ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence fiat al..

benimde fikrim Fiat sadece ticaret amacı ile kullanılacaksa..kullanan bir kaç kişiden memnun olduklarını duymuştum,hem 1.3 mtj yakıt avantajı çok güzel hemde yedek parçası markette bile bulunur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu araçların arka cam kısımları kapalı olduğunda, kapalı kasa ticari araç sınıfına girdiğinden ilk köprüden geçmesi yasak diye bişi duymuştum? acaba doğru mu geyik mi??

8:)

Abi doğruysa bile benım için sorun yok ank de yasıyorum ben :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benimde fikrim Fiat sadece ticaret amacı ile kullanılacaksa..kullanan bir kaç kişiden memnun olduklarını duymuştum,hem 1.3 mtj yakıt avantajı çok güzel hemde yedek parçası markette bile bulunur

Anladım ozaman fiyatın arabası fierino mu ne onada bi bakayım..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

yahu aynı araba bunlar sadece ismi farklı, nesi daha iyi oluyormuş anlamadım :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...