Jump to content

Diğer Marka Reklamları

Anıl
 Paylaş

Hangi Markaların Reklamlarını Beğeniyorsunuz?  

39 oy

1. 1. Hangi Markaların Reklamlarını Beğeniyorsunuz?

• Opel
      0
    • Renault
      3
    • Toyota
      7
    • Volkswagen
      12
    • Dacia
      0
    • Fiat
      1
    • Ford
      1
    • Hyundai
      2
    • Honda
      5
    • Mercedes
      1
    • Peugeot
      0
    • Seat
      1
    • Volvo
      4
    • BMW
      4
    • Diğer
      2

Tavsiye Edilen Mesajlar

korkudan yani abi bu arada sende problem yok ben beceremiyorum espiri yapmayı kusura bakma  :-[

Ne kusuru kardeşim aslında sonradan düşündüm ince bir espiriydi ben kalın geldim  :D İyiki diger sitede bir hata yapmışım o zamanlar toydum şimdi ne olduysam :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne kusuru kardeşim aslında sonradan düşündüm ince bir espiriydi ben kalın geldim  :D İyiki diger sitede bir hata yapmışım o zamanlar toydum şimdi ne olduysam :)

Abi hani link veriyonda millet açılan şeyi kapatana kadar illallah diyo veya attığın linkte çıkan sayfaya odaklanıyoruz da sonra ödümüz ....za karışıyoya o bakımdan...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi hani link veriyonda millet açılan şeyi kapatana kadar illallah diyo veya attığın linkte çıkan sayfaya odaklanıyoruz da sonra ödümüz ....za karışıyoya o bakımdan...

O açılıpta kapanmayanı benmi eklemişim Anaaa ben bile düştüm ona  :D bende diyorum unutmamışlar eski sitedekini millette ne hafıza var diyordum  :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende  daha önce  daihatsu  sirion vardı. 1.3  motor 102 hp idi  100 km  hızlanması  çok iyi idi. . ben yrv turboda  kullandıım  direksiyondan butonlu  otomatik  şanzuman var  4 ileri 1.3 motor 136  beygir ve  900 kg lik bir araba . onda  korkunç  bir hızlanma  vardı.  sirion bile 2. viteste 120 km/h yapıyordu. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi sorma yanyana gelirsek,en iyisi salak yapmak  :2funny:

kafayı diğer yöne cevirip görmemiş gibi yapıp ıslık çalmak en iyisi :fiuw:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...