Jump to content

Km Teli Hakkında (90-94)

Guest vet323
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

dostlar..bir sorum daha olacak.bir gece giderken birden km göstergesi bozuldu yani çalışmaz oldu.bende bir petrolde mola verdiğim sırada actım kaputu baktım km telinin ortasında bir geçmeli bölge var sanzımandan çıkan kısımdan 40-50 cm kadar sonra oradan birbirine gecmeli.ve actım orayı sanzımandan çıkan taraf çıktı geldi alt kısımdan bende galiba kopmuş bu dedim.tekrar taktım yerine.şimdi ise km sayacımın calışmasını istiyorum ama sanayıde anlayan yok parcacıları gezdim km telini bulunduran veya bu olur uyar senin arabaya diyen yok.şimdi benim sorunum ne olabilir.km teli kopuk ise nerden temin edebilirim..kopuk değil ise sorun ne olabilir.yardımlarınızı bekliyorum.aracım 323 hb..saygılar..bu arada şu anda kars tayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

km telini şanzumana oturttuktan sonra baya bi sıkmak gerekiyor ben 4 saatte değiştirdim 3-4 defa komple söküp taktım, sizin sorununuzu pek anlayamadım ama sanayiye götürdüğünüzde takarlar onu kolayca cevap yoluyla dönüş yaparsanız resimler ekleyerek de gösterebilirim,, eger km teli değişicekse 03123124646 metin abinin elinde parça wardı en son hatırladıgım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorunu sadece sanzuman tarafında arama gösterge panelinin altına elini uzattığın zaman panele bağlantı noktasındada çıkma olabilir , birde oraya bak çok büyük sorun değil km telininde koptuğunu sanmam

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...