Jump to content

Mazda2 Jant Denemeleri

Guest viper22
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

11

• halil_i

4

• kalimero

6

• x-rayted

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

arabanın fiyatı düştüğünden beri yüzüne bile bakmadım bari bu aralar biraz bakıyım 8)

Haksızlık etme arabana :) Sonuçta sitenin ilk Mazda2 si :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabanın fiyatı düştüğünden beri yüzüne bile bakmadım bari bu aralar biraz bakıyım 8)

Cezalandırdınız galiba arabayı :) Ama kötü bir durum buda,sen dünyanın parasını ver bir süre sonra düşsün fiyatlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla ne diyim aynı Camel Trophy gibide kullandım arabayı hakkını versin diye  8:) valla gıkı çıkmadı  :2funny: :2funny:

Demekki iyi sinirlenmişsin :D O da sesini çıkartamamış.. :) Bir toplantı yapalım da ona ilgi alaka gösterelim, Selim bir baksın içerisine binsin, içi ile oynasın :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ülkemizde continental websitesinde güzel bir jant lastik uygulaması var. mazda 2 nin de beyazı var (gri de olabilir). Kendiniz beğendiğiniz jantı araç üstünde görebilirsiniz..

www.oltas.com.tr

adresinde online aplikasyon uygıulaması nı tıklayın açılan sayfada mazdayı seçin 2 yi seçin (yanında B2W yazmayanı) . Sağ altta motor tipleri çıkar 1.3 63 KW olan bizimki..Ebat seçebilirsiniz, bence 15ten şaşmayın..RC designın jantları bizim highlardaki ne benziyor. Yukarıda önerdiğim OZ supertourismo valla pek de iyi gitmiyormuş ben baktım..

Bu arada lastik boyutu değiştirmek isteyenler için java gerektiren güzel bir uygulama var. Stok lastik ile almayı düşündüğünüz lastiği hem görünüş hem de rakamlarla karşılaştırabilmeniz için...Üstelik mazda MX-5 kullanıcılarının websitesinde.Mazdacı yaparsa en iyisini yapar demek ki. Ben uzun yıllardır kullanırım bu uygulamayı..Adresi şu:

www.miata.net/garage/tirecalc.html

Not: Forumu şöylesine taradım her ikisine de bulamadım. Eğer daha önce verildilerse kusura bakmayın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda3 yaylarını Mazda2 ye mi takacaksın ? Uyar mı ?

Bende soracaktım ama sonra nasıl olsa hacı sorar diye sormadım :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

forumda yeniyim kimde ne var bilmiyorum.Herkes zahmet edip alta arabasını da yazmamış. .konu 2 olunca  mesajda yaylar 2 yi indirmiyor ben coilover alacam yazınca mesaj sahibinde 2 var sandım  :(..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

viper22 nin avatarında da bmw mi olduğunu anlayamadığım bir araba var :) ama konu mazda 2 ..seçtiği 17 jant jant mazda2 ye değil mi ? ben kimim ? Neredeyim ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende soracaktım ama sonra nasıl olsa hacı sorar diye sormadım :D

bende öyle soracaktım ama macunlarsınız diye çekindim valla :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...