Jump to content

323 den 626 ya geçilirmi?

mazda22
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

selamlar, 91 model 323 HB otomatik aracım var. yumurta kasa dedikleri 2000 motor 93 model 626 düz vites buldum temiz. fiyatı da uygun. bu arabayı eskiden beri sevmişimdir 323 satıp 626 almak istiyorum ama mantıklı bi hareketmidir, avantajı dezavantajı ne olur. 626 kullanan arkadaşlar görüş bildirirse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

topladık valla. vatandaşa hizmet işte bizimki. HB araba çok sarmadı beni bagajı duruşu falan. bundan önceki arabam elentraydı yani büyük kasa. yine öyle bişey istiyorum ama hem maliyet hem konfor olarak 626 uygun gözüküyo. sizin de yumurta kasa denen 626 var sanırım. parça sıkıntısı falan varmı ben edirnede 323 e ne aradıysam buldum. yakıt çok farkedicekmi 323 tüple şehiriçi 20 liraya 75 km. gezdiriyo. 626 55 60 km gezdirse iyi diicem

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yakıt çok farkedicekmi 323 tüple şehiriçi 20 liraya 75 km. gezdiriyo. 626 55 60 km gezdirse iyi diicem

Ben Mazda6 da 50 TL lik benzin ile 120-180 km arası gidiyorum. 626 değil tüpte benzinde bile o kadar km yapabilir diye düşünüyorum bilmem yanılıyormuyum ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eğer istediğim rakama satabilirsem üste 1000 lira bana kalıyo. ben 7000 lira istiyorum. 6000 lira yani. uzun süredir satamamış arkadaş bayaa bi lndi kendi arabasında. bakımlı bi araç diyo kaporta falan yürürü güzel. gerçi bende 1 aydır satamadım. 2000 motor araba almak biraz harakiri ama zevk işte

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yettim gaari.

Çok isabetli karar almışsın. Kullanımı iyi zevkli arabadır. Ama arabaya iyi bak(tır)manı tavsiye ederim.

Valla mümkünse Tombak kasa da en güzeli LB (Benimki) derim. Çok kullanışlı oluyor. Ama 323 te bıktım diyorsun birşey diyemem.

Benimki otomatik. Ben pek yol yapmadığım için LPG olayı benim pek cazip değil.

Normal şartlarda 100km.de Ş.İ.=9litre.

Ş.A=7ile 8litre yakıyor. Klima ve yükle 10u da geçiyor tabi. Ama benim yanımda canlı takometre olması önemli etken tabiii. :D

(120yi çıkınca alarm -Gökhaaaannn- diye çalmaya başlıyor)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

ben de Edirneli yim, şu anda Çorlu da oturuyorum ancak haftanın üç günü Edirne ye çalışmaya geliyorum. Lantis kullanıyorum hem de büyük keyifle.Tam 16 yıldır Mazda kullanıyorum, bu 3. mazdam başka bir marka araç kullanmayı şimdilik düşünmüyorum. Görüşebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...