Jump to content

Sonunda bende LPG'ci oldum...

sudef
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar,uzun süren araştırmalarım ve incelemelerim sonucunda LPG taktırmaya karar verdim ve Emre'nin tavsiyeleriyle evvelki gün Romano marka sıralı sistem LPG'yi taktırdım.Şimdilik bir sorun yok herşey tıkır tıkır çalışıyor,denemeye devam ediyorum.Fakat inanın benzinle hiçbir farkı yok.Ankaradaki arkadaşlar isterlerse bilgi verebilirim,taktırdığım yer arkadaşlarım.Şartlar böyle gerektiriyor beyler,bende başlangıçta LPG

olayına sıcak bakmıyordum ama zamanla fikrim değişti.

Resimleri aşağıya ekliyorum,gerçekten çok temiz ve kaliteli bir iş çıktı ortaya,içime sindi yani...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

hayırlı olsun sen bi 30-40 bin km yapta bişi olmazsa bende düşünürüm belki, hatta emre hediye edecek sistemi bana :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun Murat. Senin araba garanti kapsamında değilmiydi ?

hayırlı olsun. :)

stepneyi ne yapacaksın?

Mazda3 ün stepnesi zaten küçük bagajda tutabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkese teşekkürler arkadaşlar,şimdi şunu söyleyeyim montajı ve ayarları güzel bir şekilde yapıldıktan sonra LPG sisteminin hiçbir zararı olmayacağını araştırmalarım sonucunda öğrendim.Zaten olsa bile 100.000 km den bahsediyorlar,kendi adıma konuşuyorum ben 100.000 km yi 10 senede yaparım ki ozamanda zaten arabanın yenilenme zamanı gelmiş demektir.Beraber yaşlanmayı düşünmüyorum sonuçta.

Garantiye gelince Meb Başayardan Tolga'nında bana söylediği gibi sadece LPG'den kaynaklanan arızalarla ilgili kısımlar garanti dışı kalıyor,aracın komplesi garanti dışına çıkmıyor.

Stepne ise hiç sorun olmadı,bizim stepneler küçük zaten,bi köşede öylece duruyor.

Herkese araçlarıyla mutlu ve kazasız günler... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat abi hayırlı olsun :) Ben de şimdi görünce şaşırdım, takıldığından haberim yoktu. LPG'den dolayı oluşacak bütün aksaklıklarda sorumluluk distribütör firmaya aittir. Güle güle kullan :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, güle güle kullan :)

Sağol Selman abi,darısı başına :)

Murat Baba hayırlı olsun, güle güle kullan :)

Sağol Özhan,darısı seninde başına :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağol Özhan,darısı seninde başına :D

Hoş olur tabii de kurtarmıyo be abi.

artık nerdeyse senede 10.000km bile yapmıyoruz biz. :)

Ha bu arada kaça mal oldu komple?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hoş olur tabii de kurtarmıyo be abi.

artık nerdeyse senede 10.000km bile yapmıyoruz biz. :)

Ha bu arada kaça mal oldu komple?

1900 TL'ye maloldu,400 peşin 1500 TL 10 taksit.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...