Jump to content

Ön Camın Oldugu Yerden Gelen Ses?

burakdu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaslar merhaba,benım mazda 3 te oncelerı cok fark etmedıgım sımdılerde kulagıma takılan bır ses duyuyorum.ses bozuk bır satıha gırdıgımde on camın oldugu bolumden gelıyor.sankı on gogus cama degıyormus gıbı hafıf bır cıt cıt  seklınde.oncelerı araba sogukken genlesmeden olacagını dusundum ama uzun kullandıktan sonra yanı arabanın ıcı fazlasıyla sıcak olduktan sonra da ses devam edıyor.baska bır forumdan da bır mazda 3 sahıbının bu tarzda bır ses duydugunu okudugumu hatırlıyorum.sızınkılerde de var mı boyle bır ses?yoksa kronık bır sorun mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O dediğin sesin aynısı bendede geliyor,genelde stabilize yollarda duyuyorum.Elini dörtlü flaşör düğmesinin üst tarafına,yani üfleme ızgaralarının üzerine bastırırsan ses kesiliyor.Ama bir çözüm bulamadım henüz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ses bağzen Cama yapışık Ogs,perk sensörü göstergesi vb şeylerden kanaklanıyor.Bende en azından öyle

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ahanda aynı ses bendede var ilk farkettim camcıya gittim adam camı içerden bi itti hoop cam boşta :) çıkardık tekrar takıldı kesildi bayadır o ses bu aralar gine başladı bida göstercem 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bendekı ses de kasıslere gırerken ve arabanın saga sola yalpa yaptıgı bozuk yollarda oluyor.bulent sendekı sesı nasıl halletmıslerdı?

aynen araç kasıldıgında olan bi sesti ve bi an çaat edip duruyordu ön camın sol tarafından geliyordu,

sol taraf silecek motorunun arkasında şasinin 2 parçasını birleştiren civata gevşemiş sıkıladılar geçti

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...