Jump to content

Swips Silikon Silecek

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar,

Haftaiçinde merak ettiğim için Swips'in üreticisi ile temasa geçip Anadolu Yakasında bir bayii ismi istedim ve Bostancı daki bir bayi den silecekleri aldım.

Kendi kataloglarında Mazda6 için UA55 - UA45 modellerini öneriyorlar ama yaptığımız denemede 45 yerine 50 cm lik olan daha iyi durdu ve bu sebeple UA55 ve UA50 modellerini aldım.

Benim aldığım ürün bu ;

uirun1a.jpg

çifti için 25 TL verdim. (normal fiyatı 25+KDV imiş)  Daha yeni olduğu için tabii oldukça iyi temizliyor. İleride belli olur gerçek performansı

Mazda3 için de Sidepin modelleri var. ( SP55 ve SP45 önermişler ama bence SP55 ve SP50 daha uygun olur çünkü Bülentten aldığım ölçüler 53,5 ve 48,5 cm idi)

urun1b.jpg

Arzu edenler için kolay alabilecekleri bir yol arıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende de durum aynı.. toz toprak olunca camı da cizebilir yani temizledigi yok, çamuru dagıtıp duruyor araba kirliyken :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iyiymiş. bende dün gecek hepsi buradadan modacar ın mazda 3 için olan sileceklerini sipariş ettim. çifti 19 tl. mazda 3 için özel üretilmiştir diyordu açıklamasında. ölçü falan almadılar demekki tam ölçüde gelecek. uzun almak iyi değil sonuçta birbirine temas edebilir. bakalım nasıl çıkacak. benim araç daha 2 aylık ve silecekler bitti. fabrika sielecekleri dandik mi takıyor acaba anlamadım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest beg4mercy

alırsan banada al bir takım

valla baba cok iyi olur sileceklerin eski lastikleri artık suyu dagıtamıyor sanki cama temas etmeden saga sola gidiyo..ömürlerini doldurdular

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bula bula kıl bir araba bulmuşuz yani? :D Mazda 3 ne kullanıyormuş?

Sidepin ... Yandan delikli.. Benim bir sorum olacak ama Mazda3 HB lerde arka silecekte sidepin mi yoksa universal mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda 3 hb arka silecekler daha garip, başka bir yerden alıp takmak mümkün değil. benimde hepsi buradadan aldığım silecekler farklı ölçülerde çıktı. 48-54 olması gerekirken 45-66 göndermişler. neyse iade ettim sonuçta. bu sileceklerdemi olmuyo mazdfa 3 yani. ben bakmıştım dıştan opel, vw, falan aynıydı bizim sileceklerle. bende reno hariç hepsinin aparatı aynı demiştim meğerse farklıymış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Buluşmada ölçtük SP-50 ve SP-55 modelleri oluyor. Mazda3 ün orijinalleri 47.5 a 53.5 ama 1.5 - 2.5 cm uzaması problem olmuyor lakin dediğin gibi arka sileceğin adaptörü tamamen farklı ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...