Jump to content

Bu aracın değeri nedir?

Guest Osmanlı1299
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

11 dedim abijim naptınız.. 1.8 323 klimalı lpgsiz 11-11.5 ediyor.. 14 ler abartı bunuda ayrıcana belirteyim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Osmanlı1299

kazası yoksa 11-12 lira arasında ama bunu alana kadar bence git 323 1.8 sedan al daha iyi

ne yaptınız ya. tamam istanbuldasınız biliyoruzki orada fiyatlar bariz bi şekilde buralara göre (çok) düşük ama ben bu arabanın bu kadar olabileceğine inanamıyorum. yine de teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Osmanlı1299

en iyisi paramı cebime koyup istanbula gideyim ben 2000 model 11-12 ise siz bana 2005 bulun 16 bin liraya. yanlış anlamayın şaşırdığım için söylüyorum. hatta ben size 1000 lirada komisyon veririm. vesselam...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2001 model 1.8 20V toledoyu 2004 haziranında 22bine satabilmiştim. Gazeteye ilan vermiştim bir allahın kulu aramamıştı. İlanın yayından kalkışından 2 gün sonra bir doktor meslektaşım aradı. Geldi baktı, ertesi gün ,sanayiye götürdü ertesi gün de aldı..ilan 24 ti ben ilk gün 23 e indim, o ustaya gösterdikten sonra 22 veririm dedi...

İlanda istenen 16.5 rakamı bence abartı ötesi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence bu araba için o km pek bişey değil.
ben toledoyu buna tercih ederim şahsıma nazaran...

konunun özüne dönelim ben aracı beğendim şahsen ama 14 taş çatlasın 15 verirdim şu kriz ortamında ;) (tabii satıcının söylediği herşeyi doğru kabul edersek)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

toledo alırsan kardeş tamircilerlede akraba olursun ama bi mazda alırsan 5 yılda bir belki gidersin para kolay kazanılmıyo yerinde olsam vazgeçerim toledodan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

toledo alırsan kardeş tamircilerlede akraba olursun ama bi mazda alırsan 5 yılda bir belki gidersin para kolay kazanılmıyo yerinde olsam vazgeçerim toledodan

kulaktan dolma bilgilerle konuşmayalım :) Toledo'nun öyle aman aman bir problemi yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...