Jump to content

Teybinize Gözünüz Gibi Bakın, Benden Söylemesi

OveRMinD
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

9

• MuRDoC_111

9

• murdock

7

Kadir söyleyince aklıma geldi Okan. Mazda3 için MP3 lü modelleri var. Tolga bahsetmişti hemen sorup sana fiyatını yazayım ;)

yenilerinde(şu anda satılan) mp3 çalarlı zati.. serviste vardır..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben de ipod u baglayıp alt yazılı lost izliyodum nolmuş :D

yahu ben normalde düzgün kullanamıorum bide lostu taksam kesin dalarım bi yere :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kadir söyleyince aklıma geldi Okan. Mazda3 için MP3 lü modelleri var. Tolga bahsetmişti hemen sorup sana fiyatını yazayım ;)

Burak verdiğin şasi numarasına uygun(Overmind'ın şasi numarası sanırım) Mp3'lü model maalesef mevcut değil.Ancak sorun sadece cd'de ise fiyatı 2.800 TL değil 1.395 TL yani o rakamda bir yanlışlık var bence.Ayrıca ben gene de Nur hanıma bir mail atıcam belki benim bulamadığım Mp3'lü modeller vardır.Umudumuzu yitirmeyelim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet benim guzunun şasi numarası. İlgilendiğiniz için teşekkürler...

Bana verilen fiyat yanlış anlamadıysam yol bilgisayarının ekranıyla beraber verilen fiyat. Çünkü servisin söylediğine göre ya CD changer'da ya da LCD ekranda bi problem var.

Şimdilik CD Changer'ı tamir ettiklerini söylemiş teybin servisi. iPod bağlantısı yüzünden olmuş olabileceğini söylemişler ama doğru mudur yoksa klasik suçu kullanıcıya atma çabası mıdır bilemedim. Bugün taktırıcam CD Changer'ı, eğer yine aynı problemi yaparsa ekran filan değişecekmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

dün bütün gün direksiyon basındaydım neredeyse, bir ara eve geldim ufak bir molanın ardından tekrar cıkacaktım ki arabayı calıstırdıgımda teybin ince uzun kırmızı ekranının (aynı zamanda yol bilgisayarı ekranı olarak tabir edilen ekran) calısmadıgını farkettim.. işlevsel hic bir sorun yok, hersey calısıyor ama ekranın ısıgı yanmıyor, daha dogrusu ekran calısmıyor.. neden olabilir bir fikir sahibi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest izmitlii

geçmiş olsun inşallah önemli birşeyi yoktur.

ben de çok tırsıyom cd changera bişey olacak diye; sana lcd sorunu denk gelmiş...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamam abi aklımda yalnız bir bozukluk yok sadece ekranın ısıgı yanmıyor, 3-4 yasında bir aracta lcd ekran ömrünü doldurur mu baska basına gelen ve cözümünü bilen var mı diye merak ettim.. burdan cevap cıkmazsa servise danısırım, kabarık bir fatura cıkarsa karsıma senin konuya bakarım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İrfan ekran testini yaptın mı ?

LCD EKRAN KONTROLÜ

1. Müzik sistemi açık iken , POWER tuşu ile birlikte SEEK (Üst) ( #6) tuşuna yaklaşık 1 saniye birlikte basın. LCD Ekranın tümü yanacaktır. Bir problem olup olmadığını kontrol edebilirsiniz..

2. Testten çıkabilmek için ses sistemini kapatın veya kontakt anahtarını LOCK konumuna getirin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...