Jump to content

Xenon Far Işık Renkleri

KnocKout
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mustafa ben senin yerinde olsam zenonu ebaydan almam, çünkü arıza yapma ihtimali yüksek, hepimizinkiler yaptı neredeyse.. Elinin altında uygun fiyat veren biryere yaptır geç derim.

Uluslararası alıcı ödemeli kargo yok bildiğim kadarıyla çünkü taşıyan şirket tek değil...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 340
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

73

• MuRDoC_111

21

• Murat b

19

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Guest uyumsuzelement

Bülo, ebaydan alınan ürünlerde pay pal ile ödeme yapacağız. bu kısım tamam.

pekala, ürünün kargo parasını da ürün öedemesini çekerken alıyor mu?

yoksa kargo elimize ulaştığında kargoya mı ödüyoruz?

bu sıra ben de taktım şu zenonlara :)

ürün bedelinide, kargosunuda aldıgın anda kartından çekiyorlar toplamını yalnız aynı ürünün geldiği yere ve kargolama şekline göre kargo ücretleri epey farklı olabiliyor araştırıp uygun olanını almak gerenk
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

sağolasın izocam.

bu yaz bu işi sonuçlandırmam lazım. hatta durum ve teknik şartlar müsait olursa G.G. da mercekler var. Onlardan benim arabaya adapte edilebilen varsa farları merceğe çevirebilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

sağolasın izocam.

bu yaz bu işi sonuçlandırmam lazım. hatta durum ve teknik şartlar müsait olursa G.G. da mercekler var. Onlardan benim arabaya adapte edilebilen varsa farları merceğe çevirebilirim :)

ugraşma farla direk tak xenonu kurtul :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

yapacaksak bir hayır, tam olsun bari.

angel takılmış mercekli bir far cillop gibin olur :D

sen niyeti bozmuşun aga ne diyeyim sana , hayırlı olsun şimdiden :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hey yavrum hey.2 hafta evvel 125+15 yeteleye taktık zenonları.Şimdiye kadar sorun yok.Ağzımızı hayırlı açalım yoksa Selman aganın diline düşeriz.. 8:) Geceler daha mavi oldu... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sağolasın izocam.

abi öyle bisey yaptirabilirsen banada bi haber ver. çifter çifter yaptiririz... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Xenon da son aşamaya geldim :) Mert Tuningden 380 YTL (Montaj dahil) 5 taksit fiyat aldım . Mehmet Erdem ile gidip taktıracağım ama 6000 yokmuş ellerinde 15 gün bekliyeceğim mecburen..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Xenon da son aşamaya geldim :) Mert Tuningden 380 YTL (Montaj dahil) 5 taksit fiyat aldım . Mehmet Erdem ile gidip taktıracağım ama 6000 yokmuş ellerinde 15 gün bekliyeceğim mecburen..

tak bi 8000 :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

madem yol aydınlatması istiyorsun abi 4100 k lik xenon takacaksında o da piyasada yok denecek az diye biliyorum

Onu ben de biliyorum ama dediğin gibi o da piyasada yok..

senin farlar h4 mü h7mi??

H7 olduğu yazıyor aşağıdaki linkte

http://www.otomobil.com/2007/09/tm-marka-ve-modellerin-far-ampul.html

Edit: Linkte H7 yazıyor ama serviste olmaz dedikleri için H1 taktırdım. Yani anlayacağınız linkteki yanlışmış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...