Jump to content

Meguiars Car Care Clinic Aktivitesi

burakdu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaslar Meguiars Türkiye,araba bakımı ve koruması hakkında kucuk bır egıtım verıyormus.Egıtım amerıkada verılenlere benzıyor.3 saat cıvarı suruyor.İlgilenenler ıcın bana gelen maili gönderıyorum.ancak meguiars turkiyeye uye olmanız gerekıyor.bu arada ben katılıyorum.

Değerli Otomobil Tutkunu,

Meguiar's Türkiye olarak araç sahiplerini bilinçlendirmek ve araçlarının bakımlarını yapmayı göstermek amacıyla bir eğitim düzenlemekteyiz. Bu eğitim Meguiar's sisteminde "Car Care Clinic" olarak adlandırılmakta ve araç sahiplerine boya ve otomobil dış ve iç yüzeyleri hakkında bilgi vermeyi amaçlamakta. Yaklaşık 3 saat kadar sürecek olan bu toplantımızın ilk kısmında 30 dakika kadar teorik bilgi vermekte ve sorularınızı cevaplamaktayız. Kalan kısımda, sizin araçlarınızdan bir veya iki tanesini hep beraber yıkayıp çeşitli kısımlarda amatör ürünlerimizle detaylı temizlik ve koruma uygulamaları yapacağız.

İlkini İstanbul Kızıltoprak uygulama merkezimizde, İkincisini Florya Meguiar's yetkili uygulama merkezinde gerçekleştirdiğimiz aktivitenin üçüncüsünü 07 MART 2009'da Bahçeşehir yetkili uygulama merkezinde gerçekleştireceğiz. Hem alan sınırlaması hem de eğitimin verimliliği açısından toplantımız 10 araç ile sınırlandırılmıştır. Bu sebeple, kesin gelmek isteyenlerin bu maile cevap vererek randevu almalarını rica ederiz. Başvuruda bulunan ilk 10 kişiye randevu verilecektir.

İlginize şimdiden teşekkür ederiz."

HORIZON A.Ş.

Çakmak Mah. Başak Sok. No:16/A

Ümraniye İSTANBUL

T : + 90 216 523 94 60

F : + 90 216 523 94 64

www.meguiars.com.tr

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir bakayım dedim bu Floryadaki uygulama merkezi neredeymiş diye,amma velakin kendi sitelerindeki bize ulaşın şeçildiği zaman cıkan mesaj''No Records Found'' :2funny:

yok kardeşim bizim böyle bişeyimiz der gibi  :fiuw::D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bir bakayım dedim bu Floryadaki uygulama merkezi neredeymiş diye,amma velakin kendi sitelerindeki bize ulaşın şeçildiği zaman cıkan mesaj''No Records Found'' :2funny:

sen gel bana kursun alasını veririm sana :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Liste çıktı bende abi, baya uzun bişi :D

http://www.meguiars.com.tr/index.php?_room=8&_subRoom=22

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...