Jump to content

Lütfen Yardım

fdurmaz_05
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Slm 2006 Model Mazda 3 Sedanım var Modelini Bilmiyorum (bulundugum İl Ve Civarındada Servis Yok)

1. 4 Hava Yastıgı

2. Çelik Jant

3. Manuel Klima

4. Sis Farı Yok

5. Sanruf Yok

6. Harita Labası Yok

7. Ruhsatda 1,6 Mazda 3 Mt Std Yazıyor

8. 4 Cam Otomatik

9. Sustalı Anahtar Ve Merkezi Kilit

Modeli Hakkında Yardımlarınızı Bakliyorum.birde Dış Isı Ve Klima Degerlerini Gösteren Lcd Ekranın 3 Üncü Sağ Bölümü Hiç Çalışmıyor Yani Hiç Bir Deger Yok sigorta veya reaet vb.yapacagım şey varmı Tşk.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Comfort yani şimdiki adıyla Base modeli. Sağ tarafta sıcaklık gösteriyosa sorun yok onun dışındakiler çalışmıyor comfortlarda.

ama sorun var yanı calısmıyor 3 bolum en sag taraf

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ama sorun var yanı calısmıyor 3 bolum en sag taraf

Lcd de bi problem varsa ve garantisi bitmemişse aracınızın, en yakın servise gitmenizi öneririm büyük ihtimal değişeceklerdir.Elektrik aksamında da bi problem olabilir veya termostatta.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Meşhur "amb" tuşu var mı comfortlarda? İç ısı-dış ısı değişimi nasıl yapılıyor Mustafa?

Bizde "amb" tuşu yok Selman abi.Dış ısıyı sadece gösteriyo iç ısıyı henüz göremedim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağ tarafta sıcaklık gösteriyosa sorun yok onun dışındakiler çalışmıyor comfortlarda.

Yani burada sözettiğin sıcaklık, dış sıcaklık ve sürekli görünüyor öyle mi? Saçmalık bu yahu, sen önce iç ısıyı göster di mi? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yani burada sözettiğin sıcaklık, dış sıcaklık ve sürekli görünüyor öyle mi? Saçmalık bu yahu, sen önce iç ısıyı göster di mi? :)

Evet abi dış sıcaklık ve sürekli görünüyor, bence de saçmalık dışarıdaki sıcaklığı ayarlayacak halim yok ya :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mustafa kardeş sendede comfort mu var

bende de comfort var abi..eğer dış ısıyıda göstermiyorsa senin müdahale edebileceğin birşey değldir sanırsam.Daha detaylı bilgiye sahip arkadaşlar varsa seni yönlendirebilr..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...