Jump to content

Cam Film?

kaHEN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

6

• halil_i

4

• kaHEN

14

• x-rayted

3

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Başınızın etini yedim ama sormadan edemiyorum :) Cam film çektikten sonra ruhsata işletmek mümkün mü? filmli cam diye? böyle bir seçeneğimiz var mı yahu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1-2 haftalık araştırmalarım sonucunda cam filmimi Ziebart'ın Yenibosna şubesinde yaptırdım. İlk olarak şunları söyliyim:

Eski başlıklarda gördüğüm 2 parça halinde film çekme olayı olmadı. Herşey tek parça halinde çekildi, arka camı çift parça halindemi çekiceksiniz diye sorduğumda olur mu abi herşey tek parça, sadece eğer çok zorluk çıkartırsa camın oval oluşu ozman camın sökülmesi gerektiğini söyledi fakat herhangi bir problem olmadan 2 saate cam filmini yaptırdım.

Gerçekten müşteri ile ilişkileri takdire değer. Neredeyse herkesle konuştum ziebartta sorular sordum, hepsi iyimser şekilde cevap verdiler. Kendimi hiç sıkıntıda hissetmedim, rahat rahat gezdim, 2 saat ne zaman geçti onu bile anlamadım :)

Cam filmi değeri olarak orta tonu tercih ettim 2 numara oluyor sanırım. İçten dışarıyı görememe gibi bir problem kesinlikle yok, dışardan orjinal renkli cam gibi duruyor belki orjinalinden çok az daha koyu duruyor. Güneş ışınlarını anlaşılır şekilde kesiyor, hem ön camdan hemde filmli camdan güneşe bakıp test yaptım  :D Gece görüşünde hiçbir problem yok yine rahat görüyorum etrafı. Muayene veya polisle ilgili bir sorun yaşayacağımı hiç sanmıyorum.

Fotoğrafları huzurunuza sunuyorum  :)

img1013.th.jpg

img1010.th.jpg

img1012m.th.jpg

img1015.th.jpg

Herkese sevgiler  8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun. Çok güzel durmuş gerçekten. Aynı tonda ben de çektireceğim ilerleyen günlerde.

Döşeme vs. herhangi bir yeri söküldü mü acaba? ve ne kadar ödediniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun. Çok güzel durmuş gerçekten. Aynı tonda ben de çektireceğim ilerleyen günlerde.

Döşeme vs. herhangi bir yeri söküldü mü acaba? ve ne kadar ödediniz?

Vallahi eski kampanyalı fiyattan yararlanarak 300 e çektirdim ziebartta ve hiçbiryer sökülmedi kendim izledim. Camın üzerinden şablon oluşturuyorlar ve ona göre film hazırlayıp içerden yapıştırıyorlar. Özel aletleriyle de filmi oturtuyorlar. İşçilik gerçekten harika kontrol ettim santimi santimine baktım en ufak kayma yok. Sanki orjinal cam gibi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle hayırlı olsun. :clap:

Ben de geçen yaklaşık 1.5 sene önce aynı ziebart bayinde film çekmtirmiştim fakat çizikler oluştu.  :nea:Umarım sizin başınıza gelmez aynı durum.

Geri götürmem lazım. Ziebart ömür boyu garanti veriyor (çizilme solma kabarma vs.)

3 ton var filmlerinde. 1,2,3 ve limuzin (zifiri karanlık)

2 numara dediğiniz gibi idealdir.

Ayrıca Yenibosna şubesinin insan ilişkileri konusuna katılıyorum kesinlikle tok satıcı değiller

(Fiyatları da biraz ucuz olsa keşke :( )

Güle güle bininiz iyi günlerde... :)

not: ayıp olmazsa kaça mal ettiğinizi öğrenebilir miyim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle hayırlı olsun. :clap:

Ben de geçen yaklaşık 1.5 sene önce aynı ziebart bayinde film çekmtirmiştim fakat çizikler oluştu.  :nea:Umarım sizin başınıza gelmez aynı durum.

Geri götürmem lazım. Ziebart ömür boyu garanti veriyor (çizilme solma kabarma vs.)

3 ton var filmlerinde. 1,2,3 ve limuzin (zifiri karanlık)

2 numara dediğiniz gibi idealdir.

Ayrıca Yenibosna şubesinin insan ilişkileri konusuna katılıyorum kesinlikle tok satıcı değiller

(Fiyatları da biraz ucuz olsa keşke :( )

Güle güle bininiz iyi günlerde... :)

not: ayıp olmazsa kaça mal ettiğinizi öğrenebilir miyim?

Teşekkürler. Çizik kabarma herhangi bir sorunda zaten garanti kapsamına girdiği için sorun olacağını düşünmüyorum. Eski kampanyalı fiyatla çektirdim zar zor 300 yaptılar normalde 350 sanırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler  :) ön camada 0.5 atmayı düşünüyorum, en açık tonu, ama bakalım.

ön cama en açık tonu tavsiye ederim özellikle yaz günleri uzun yolculuklarda çok işe yarıyor. O0

Hele benim gibi güneş ışığında rahatsızlık çeken biriyseniz taktırmanız çok daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

güzel olmuş yakışmış güle güle kullan  :) 

muayeneden geçiyorsun cam filmiyle

fakat polisten geçemiyorsun  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eheh dinleyecegini zannetmem arka camı aralayıp tırnagını takıyor :D gözlemlerim bu yönde oldu şu ana dek :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

işin özeti camlardaki e harfi varya onun üzerinde v yazarsa ve camlar renkli ise kralı gelse bişey yapamaz  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...