Jump to content

Cam Film?

kaHEN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar mazda 2 me cam film yaptırmak istiyorum ama hangi film kaliteli ney nedir hiçbir bilgim yok. Bir arkadaşım 375 liradan 300 e indirdi filmi 7 yıl garantiliymiş başka bi arkadaşımın arkadaşı 130 a veriyor ziebart ta ise 450 lira :o hangisini seçeceğimi şaşırdım. Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

İyi geceler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

6

• halil_i

4

• kaHEN

14

• x-rayted

3

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

ziebart ta yaptır derim ama daha önce yine ziebart ta film cektirmis ya da aracına herhangi baska bi uygulama yaptırmıs olan birisiyle git, eski müsteri davasına indirim yapıyorlar bildigim kadarıyla.. banada o sekil bi indirim yapmıslardı.. o zaman dolar bu kadar fazla olmamasına ragmen yine yüksek sayılırdı ama 300e falan yaptırdım yanlıs hatırlamıyorsam.. hic hatırlamıyorum daha dogrusu sadece aklımda öyle bi rakam kalmıs, yanlıs olabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynı anda birden fazla uygulama yapıldıgı an fiyat biraz daha düsüyordu, boya koruma yaptırmadıysan cam filmi+boya koruma paketinin fiyatını sor bide.. ama dediğim gibi sadece cam filmi icin ise tanıdıkları biriyle git..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Avrupa yakasındaki  ziebartın çalışanlarından bir genç başka bir forumdan arkadaşım. Birden fazla araba gelmesi (bir abimiz de A3üne yaptırmak istiyor) ve paranın nakit olması karşılığı 250ye inmişti bana.Ancak fırsat bulup  götüremedik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yani 2 arabaya 250 lira fiyat verir mi :) Şimdi bir yerden daha bilgi aldım sizinde bilginiz olsun. Maslak Polytop da amerikan filmi yapıyorlar 250 liraya Ömür boyu da garantiymiş. Ziebart ta yapılan filmin türü ney acaba o da mı amerikan filmi. Boşuna o kadar para vermeye de gerek yok yahu. Olmadı 2 araba polytop a gidelim abi daha da indiririz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ziebart da ömür boyu garantili. cam kapı vs sökmüyorlar..tabii ki araba başı 250 TL...Genelde en kalitelinin ziebart olduğu söylenir..

ben daha önce de yazdım. hepsini birden yaptırırsam götüreceğim. Yani spoyler, kolçak, yay vs. Şimdilik şevkim de kırıldığı için bişey yapmıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ziebart veya sonax iyidir. hangisi ucuzsa ona yaptır. gerçi bunlar muyaenede geçmiyor. polis yakalarsa söktürtür. o yüzden belli olmayan bir renk yaptırman lazım. o zamanda filmin bir anlamı yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ziebart veya sonax iyidir. hangisi ucuzsa ona yaptır. gerçi bunlar muyaenede geçmiyor. polis yakalarsa söktürtür. o yüzden belli olmayan bir renk yaptırman lazım. o zamanda filmin bir anlamı yok

Muayeneden geçiyor ama polis kısmı doğru :) TÜVTURK te çalışan arkadaşlarımızdan teyitlidir bu bilgi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben arabayı aldığım yere yaptırtmıştım mazda volberk 130 liraya şuana kadar sorun çıkmadı zaten o parayıda almadılar hediyemiz olsun dediler :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Muayeneden geçiyorda trafite polis amcalardan geçmiyor söktürebiliyorlar yada filme hasar verebiliyorlar onun için en ucuzunu yaptırın gitsin derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok koyu olmadığı sürece herhangi bişe demiyorlar polis amcalar :)

İl , ilçe ve saatine göre değişkenlik gösterebilir..

Edit : Okan'ın bir olayı aklıma geldi, yabancı plakalı görürlerse bir ilde o zaman da değişebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynen polislerden geciremedim cezayla yırttım :D dedim hani muayeneden geciodu ;D yemediler tabi :D camı yarıla dedi tırnagını taktı falan sonra hemen kapattım ehliyet ruhsatı eline tutusturdum al abi buyur diye, biraz daa kurcalasa anahtarla falan cizecek diye tırsmadım değil..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Peki bir soru daha

Llumar mı daha iyi yoksa solar gard mı?

Mazda servisine mail attım ve bana su maili attılar

"Mazda 2  için  servisimizde  cam filmi  yapabiliriz  anlaşma  yerimiz var  kendi bünyemizde  yapıyoruz.

Cam  film  markası:    LLUMAR

Garanti  :    10  yıl.

cam filmi ücreti    250  TL  artı  kdv

İyi çalışmalar"

Ziebart ta solargard'ı kullanıyormuş. Maslakta Polytop diye bir yer var orası da solargard'ı kullanıyor ve fiyatı 250 lira artı ömür boyu garanti veriyor. X-rayted'ın dediğine göre de 2 araç gidince 250 lira yapacaklarmış ziebart ta. Kararsız kaldım vallahi. Normal 250 lira fiyat biçenleri iyi bir pazarlık sonucunda fiyat indirimi yaptırabilirim diye düşünüyorum. Napsam  ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

her hangi bir aksilik olmazsa birkere yaptıracagın bisey.. filmin markasının yanında işçilikte cok önemli.. ben olsam bu konuda ziebart tan sasmazdım.. benim aracın camlarını 2 usta filmlerken bende yanlarındaydım hic ayrılmadım.. aldıkları ciddi egitimlerden bahsettiler.. iş bitince de belli oldu zaten.. kapıları da sökmeden cok kaliteli iş cıkartıyorlar.. ziebart dısında da belki en az onlar kadar ii iş cıkartan yerler vardır ancak bunu göze almakta bi risk faktörü bence.. aynı fiyata yapıyolarsa ya da arada fazla bi fark yoksa git ziebart ta yaptır derim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de ilerleyen zamanda yaptırmayı düşünüyorum. Çoğu forumda Llumar marka cam filmini çok övmüşler. 200-250 TL civarı fiyat normal mazda 2 için bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...