Jump to content

Mazda Hakaze

KnocKout
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ben bu geleceğin otomobillerini pek sevmeyecem galiba abi yaw çok itici geliyor nerdeyse bütün conceptler

Aynen, sevmiyorum böyle aşırı fütüristik tasarımları, araba dediğin arabaya benzicek biraz, uzay mekiğine değil... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi İzmir'de bi tek bende Şahin olsaydı da "bi tek" olurdu yine, eğer tek olacaksam Ferrari'm olsun :D

Ferrariyle tek olunmaz bence, olursa bugatti, tvr falan olsun... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

TVR var burda Alman plakalı, arada sırada gelip gidiyo, 3 kafadar bunlar, birinde F360 var, diğerinde TVR, diğerinde de yine öyle ruh hastası bi makine. İzmirliler için: Plevne Bulvarı'ndaki Palermo'nun sahibi ve kankaları... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

TVR var burda Alman plakalı, arada sırada gelip gidiyo, 3 kafadar bunlar, birinde F360 var, diğerinde TVR, diğerinde de yine öyle ruh hastası bi makine. İzmirliler için: Plevne Bulvarı'ndaki Palermo'nun sahibi ve kankaları... :D

Bizi kesin kanka olarak kabul etmezler. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

ustu full cam olan arabardan her zaman uzak durmusumdur, mazda almadan once c4 full camliyi onermislerdi dedim, aman uzak dursun , takla makla olur allah gostermesin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ustu full cam olan arabardan her zaman uzak durmusumdur, mazda almadan once c4 full camliyi onermislerdi dedim, aman uzak dursun , takla makla olur allah gostermesin.

Hem film parasıda çok tutar. :eek:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...