Jump to content

Hayal Gücünüz ?

fegudem
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hayal gücünden kastın benimki gibiyse, söylediğimde "oha" diye sözcükler duyuyorum.

Mesela Bir 2.5 V6 zedos motor ve şanzımanı ile eski model subaru legacy yürüyen aksamı montesi. Alsana 626 MPS! Cantmış, zenonmuş, spoylermiş bunlar basit kalıyor.(Oha dediğini duyar gibi oluyorum.)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Hayal gücünden kastın benimki gibiyse, söylediğimde "oha" diye sözcükler duyuyorum.

Mesela Bir 2.5 V6 zedos motor ve şanzımanı ile eski model subaru legacy yürüyen aksamı montesi. Alsana 626 MPS! Cantmış, zenonmuş, spoylermiş bunlar basit kalıyor.(Oha dediğini duyar gibi oluyorum.)

Gökhan abi arkadaşı kaçırdın :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:D Daha yeni başlamıştım halbuki.

bu yeni başlamış halin yani :D demekki sana küçük işleri sormak lazım spoyler falan :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yanlız bi sorun var bunları yaptıktan sonra muayeneden geçmek çok külfetli olacak  :fiuw:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...