Jump to content

Otomatik Mazda2 ler Showroomlarda...

mebbasayar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar bugün ilk otomatik Mazda 2' miz geldi.Vites geçişleri her zamanki gibi (Mazda klasiği)sarsıntısız ve mükemmel.Sahibine şimdiden hayırlı olsun  :) Resim isteyen varsa ekleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

8

• mebbasayar

6

• x-rayted

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Dün Başayarda arabaları dolaştım, Mazda 2 gerçekten fiyatının çok üstünde bir otomobil, çok güzel yanındada Mazda 6 vardı oda ayrı bir şey zaten  :) , 6 ve 2 abi kardeş yan yana duruyorlardı, Mazda 2'ye şimdi birde otomatik seçeneğiyle tam süper olduğunu düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Resim isteyenler vites kolunu merak ediyor herhalde....:D

ben vites kolunun yuvasını merak ediyorum abi, bi sorun teşkil etmez değil mi? :D;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkes bir otomatik tutturmuş gidiyor. Hadi bakalım geldi otomatiğiniz..Kaç kişi alacak çok merak ediyorum.

Bu otomatik klasik otomatik. Bu segmentte klasik otomatik veren kaldı mı Allah aşkına..Tüm firmalarda CVT veya basitleştirilmiş manüel şanzıman denen şanzıman var. Onlar tüketimde manüel gibiler, hatta bazıları manüelden daha az tüketiyor bilgisayar optimumu sürücüden daha iyi bulabildiği için. Performansları da manüel ile aynı ...

Şimdi bu süper 103 bglik 1.5 motorlu mazda 2 otomatik , beğenilmeyen 1.6 105 bg  mazda 3 otomatikten daha fazla yakıyor. Şaka gibi.Tüketimi neredeyse manüel mazda 6 ya yaklaşıyor....

Allah aşkına 2 ay sonra ilgili biri yazsın lütfen,  toplam kaç tane otomatik 2 satıldığını...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla AMT gibi, i-shift gibi MMT gibi  ne manuel ne de otomatik gibi davranamayan bir garabet olmasındansa klasik otomatik olsun daha iyidir. Otomatiği tercih eden öncelikle konforundan dolayı tercih eder, yakıt tüketimine daha sonra bakar bana göre.

Benim gönlümden geçense eski kasa Honda Jazz daki gibi bir cvt. Hem vites geçişleri sarsıntısız, yokuşlarda fazla kaydırmayan, hemde yakıt tüketimi manuelden bile az olan  :D Ama hiç sanmıyorum  8:)

Eğer ki manuelde yaptığı indirimleri, agresif fiyat politikasını otomatikdede yaparsa bence iyi satar Mazda.  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu otomatik mazda2'nin yakıt tüketim değerleri nerde yazıyor?

Katalog değerlerine göre,otomatiklerin yakıt tüketimi ortalaması 6,8 litre.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

test sürüşünde manuelinden çok büyük keyif almıştım.

şahsen hiçbir arabanın otomatiğini tercih etmem genelde ama konfor daha önemli diyenler için iyi bir seçenek oluşturacağı kesin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Katalog değerlerine göre,otomatiklerin yakıt tüketimi ortalaması 6,8 litre.

Ben şehir içi değerlerini karşılaştırıyorum. Otomatik isteyen herhalde şehir içinde kullanacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...