Jump to content

323 HB Far Motoru Hakkında

fatihnet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar bu 323hb lerin iki tarafdada popup farlarının hemen yanındaki bu kırmızı çevirme kolları ne işe yarar daha doğrusu neyi ayarlar dün arkadaş orayı çevirdi durdu sonra onu elektrik çarpar gibi oldu  ;D

Bu ne dedi bende bilmiyorum dedim. Far ayarı falanmı yapılıyor acaba oralardan.

faryani.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

pop up farları manuel açmak için o düğmeler ok yönünde iki tur çevirince farlar açık konuma geliyor fakat elinizi o bölgede tutarsanız sıkışabilir  :fiuw::D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

pop up farları manuel açmak için o düğmeler ok yönünde iki tur çevirince farlar açık konuma geliyor fakat elinizi o bölgede tutarsanız sıkışabilir  :fiuw::D

Çok sağol kardeşim bilgin için öğrenmiş olduk bunuda. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

bende far ayarı yaparken manuel açmak için kullandım bi 2 defa ancak yanlıs hatırlamıyosam bi süre sonra yine kendi kendine geri kapanıyor yani anlık bi açma için kullanılıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arkadaşlar farları manuel açarak uyku moduna getirebilirsiniz buda çok hoş bir görüntü oluyor , yanlız elektronik far açama ünitesinin fişlerini çıkardığınızda kalıcı olur onları taktığınız an sistem farları kapatır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

türk bir defa düşünür bin defa yapar;japon bin defa düşünmüş bir defa yapmış,yapmış yapacağını!!!!!olurda elektrik aksamında bir problem yaşanır farlar açılamaz duruma gelirlerse o düğmeleri ok yönü istikamet,nde çevirerek manuel açıyor oluyorsunuz o küçük adamlar bunu bile düşünmüşler taktire şayan bravo doğrusu 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...