Jump to content

BulBul navigasyon alsam mı?

x-rayted
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bildiğim kadarıyla bir Türk mühendisin Navtech ile ortak kurduğu  Buldabul şirketinin çıkardığı bir ürün. Adı BulBul 90.  Sanıyorum ismi  Avrupada çok tutulan TomTom navigasyon cihazlarına nazire olsun diye Bul Bul konmuş...

3.5 inch ekranı var, mp3 ve mp4 çalıyor ve de 2 GB SD kart yanında veriliyor.

lrg-b90_7.jpg

Ürünün ayrıntılı özellikleri burada:

http://www.buldabul.com/products/navigation/navigation.php?categoryid=5&productid=99

Çok da ihtiyacım olmamakla birlikte hiç bişey yapmasam trafik sıkışıklığında arabada bir iki videoklip izlerim sonuçta mp4 gösterebiliyor.

81 ilin ayrıntılı haritası içinde  diyorlar...

Navturk 800küsur liraya çıkmıştı. Bu cihaz ise Darty de 179 TLye düşmüş.Fiyatı çok makul geldi bana.

Fikri, bilgisi olan var mı ? Bunu alsam mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

bana sokağa atılan para gibi geliyor bunlar için verilen paralar.

navigasyon, otomatik yanan farlar ve park sensörü kadar gereksiz bir başka donanım yok bana göre. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fikrimi söylemem gerekirse 3.5 inch ekranda birşey seyretmek çok keyifli olmaz. Çok gezen biri de değilsen Cenk Abi bence boşver.

İhtiyaç olmadıktan sonra ne kadar ucuz olursa olsun bence pahalıdır..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ersyncar

bunda varmı bilmiyorum da bunların bazılarında usb ile pc yada laptop a bağladığında google earthten konumunu görme özelliği vardı sanırım. tabi aracta hem laptop taşıcaksın hem de g earth için mobile internetin olcak falan ne kadar mantıklı bir iş bilemem :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eğer bir aksilik olmazsa guzuya yaptığımız(bülent kardeşimle) modifikasyonu resimli ve anlatımlı olarak bir konu başlığı altında anlatacağım.Az sabredin,enazından fikir vermiş olurum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

NAVITECH NAV-P110 (3,5 INC 1 GB FLAS) NAVİGASYON CİHAZI

Bildiğim kadarıyla bir Türk mühendisin Navtech ile ortak kurduğu  Buldabul şirketinin çıkardığı bir ürün. Adı BulBul 90.   Sanıyorum ismi  Avrupada çok tutulan TomTom navigasyon cihazlarına nazire olsun diye Bul Bul konmuş...

3.5 inch ekranı var, mp3 ve mp4 çalıyor ve de 2 GB SD kart yanında veriliyor.

lrg-b90_7.jpg

Ürünün ayrıntılı özellikleri burada:

http://www.buldabul.com/products/navigation/navigation.php?categoryid=5&productid=99

Çok da ihtiyacım olmamakla birlikte hiç bişey yapmasam trafik sıkışıklığında arabada bir iki videoklip izlerim sonuçta mp4 gösterebiliyor.

81 ilin ayrıntılı haritası içinde  diyorlar...

Navturk 800küsur liraya çıkmıştı. Bu cihaz ise Darty de 179 TLye düşmüş.Fiyatı çok makul geldi bana.

Fikri, bilgisi olan var mı ? Bunu alsam mı?

bahsettiğin markayı bilmiyorum ama ben 3 gün önce NAVITECH NAV-P110 (3,5 INC 1 GB FLAS) NAVİGASYON CİHAZI  aldım.şimdilik memnunum bi sıkıntım olmadı.yolları çok iyi bilmeyenler için faydalı bir cihaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

lepege gibi onemli donanimmi var yani diyorsun :D  bakalim su 10 gun salakca bir yogunlugum var. bir atlatayimda kurtulayim. sonra araba olayina bir el atayim

lan oğlum kaç farklı konuda sana cevap vermeye çalışıyorum. açalım kendimize özel bir konu orada konuşalım herşeyi. böyle darmadağın olduk, Burak yine başlar birazdan kendinize gelin diye :D

Navigasyon cihazı iyi bişeydir, bakkala çakkala giderken kaybolmaz çocuklar. Bir de çocuğa GPS taktık mı, gönder istediğin yere :geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben gittim gördüm aleti ama açmadılar kutusu güzeldi :D

dedim ki "bunlarda en önemli şey hassasiyet. ben e5 yan yolda gidiyorken ve 20 m sonra dönmem gerekliyken bu alet hassas değil de beni E5 üzerinde sanar ve en yakın dönüş 5km ileride diye ilerden döndürürsem ben bunu istemem..Alıp 2-3 gün kullanayım hassasiyeti kötü ise iade edeyim olur mu " ..

bana iade alacaklarını ama para iadesi yapmayıp alışveriş çeki vereceklerini söylediler. Sonra yok efendim bilmemne star yazılımı varmış da falan filan..

Şimdilik erteledim yanii...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...