Jump to content

Guzuma nazar değdi aynam gitti 323

Guest sedemirkan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest sedemirkan

sabah bir baktım benim 323hb sağ aynamı kırmış şerefsizler bunun fiyatı nedir acaba sadece ayna lazım  kasa sağlam bunu kaskodan yaptırsam kasko bozulurmu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun. sadece ayna ise fazla pahalı değil benim bildiğim. içerdeki motor bozuldu ise o zaman pahalı olur. kasko hasarsızlığı bozulu.r 10-15 tl için kaskoya gerek yok. ama içi bozuksa gitsin hasasızlık. ben civic te 3 yıl önce 308 tl ye değiştirmiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun, geçende benim guzunun tampona dokunmuşlar park ederken, plakanın yanından çatlamış tampon, ben deldirdim kaskoyu valla,

sabah sabah 2 saat küfür etmişimdir,yapanın baya bi kulaklarını çınlattım :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sedemirkan

Evet can dostlarım bugün pazartesi ve ben soluğu maslak merser de aldım.Aynamın çevçeveside kırıldığı için komple değişmesi gerekiyormuş,260 lira+kdv.Yani benim hasarsızlık gitti.Ama anlamadığım saçma sapan bir kural var aynada hasarsızlık bozuluyor ama arka camda bozulmuyormuş,herhalde aynanın kırılma riski daha fazla olduğu içinmi acep?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende uzun yolda kamyon tekerinden ön cama tas geldigi ve cam catladıgı icin değiştirmiştim camı, hasarsızlıgı bozmadı.. cam konusunda cogu kasko firması bu güzelliği yapıyor da diger herhangi bi parca icin bu uygulama gecerli degil diye biliyorum.. bence bunun nedeni müsteri cekmeye dayalı, bi pazarlama stratejisi olarak görüyorum yani.. cama bisey oldugunda onu hasarsızlıgı bozmadan degistirebilmek arac sahibi icin büyük güzellik..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

büyük geçmiş olsun aynayla atlatmışsın ya daha kötüsü olsaymış allah korumuş yine verilmiş sadakan varmış tekrar tekrar geçmiş olsun arkadaşım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

ya bu kasko olayı sadece dış kaporta aksamı içinmi geçerli motorda kapsam dahilindemi mesela motor arıza yaptı kasko onuda karşılıyormu

kasko heralde kazayı kapsıyor motor falan arıza statüsüne giriyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...