Jump to content

Radyatör Tamiri Hakkında

jacob
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mrb.

lantis 323 üm var.Radyatör den su kaçırıyor sanırım.Arabayı park ettiğimde farkettim.Tamiratı yapılırmı bilgisi olan varmı.Yenisini alsam ne kadardır.

teşekkürler

yakup

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dün akrdaşın arabasında aynı mevzu warmış bizim ustaya sorduk oda kaynak tavsiye etmem bigun sıcakta yolda bırakır özellikle uzun yolda dedi korkuttu bizi ama sölede bisey soyledi cin malı radyatorler wamıs sakın almayın dedi fazla para wer yada git cıkmasını bul daha iyi dedi senınde lantıste cıkma sansın yuksek tabı gelen arabaların ılk satılan parcası radyatoru oluyomus bunuda ogrendım dun:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkürler.radyatör 180 tl imiş.lantis radyatör diye girip baktım google a.birisi manuel diğeri otomatik  diyor ne demekse pek anlamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

otomatik model için denilende otomatik şanzıman yağ soğutucusu mevcut alt kısımda aradaki fark bu sadece  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dikkat et zamanında bendede lantis vardı.Radyatör delindi.Yan sanayi taktırdım.sonra 6 ay sonra yenisini almak zorunda kaldım.Kenarları plastik olanlardan alma

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

aman radyötörünü hemen değiştir benim lantisimin başına gelmişti aynısı uzun yolda yakıt alırken fark ettim arabanın önü göl olmuştu delik uzun yolda daha çok büyüyor galiba radyotörün suyu boşalmıştı.

sonra bakırdan yapılmış lantis  radyatörü buldum 180 ytl ye sıfır türk yapımı. artık delinsede tamir edebilirsin demişti usta..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

arkadaşlar 93 323 sedan radyatör üst taraftan çatladı ustalar alimünyum olduğu için lehim tutmayacağını söylediler nasıl tamir edbiliriz bi fikri olan varmı yenisi 140 ila 180 tl arasında

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşım plastiktir tamir olmuyor .En azından yapıştırıcılar tutmuyor  benim arabanında çatlamıştı 100 ytl verdim İşçilik dahil sanayide yenisini bakırdan yaptırdım çok daha güzel oldu.Şikayetimde olmadı şu ana kadar radyatörcülere sor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sağol kardeş hallettim yenisini sipariş verdim 150 tl ye maloldu vede orjinalinden daha iyi çorumda radyatör fabrikası var ordan tedarik ettim ihtiyacı olan varsa her türlü modelde adresini verebilirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

Aynı sorun bende de var. radyatörü değiştireceğim. nerden aldıysanız bana adres verebilr msiniz? Ben İst. anadolu yakasındayım. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...