Jump to content

98 Mazda 626 orta konsol değiştirme

cem meric
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Öncelikle tüm mazda kullanıcılarına iyi günler...

Aracımın orta konsolu suanda cıkan basıc model yanı manuel klıma kontrolu,sıcaklık ayarı vs... 135 bglıklerın cogunda dıgıtal klıma ve yol bılgısayarı bulunmakta bunları kendı aracıma adapte etmek istiyorum nasıl yapılır,nereden bulunur,bulunsa takılmasında bir sorun yani çalışırmı gibi sorularım var lutfen goruslerınızı bıldırırmısınız.

Simdiden tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ebay falan gibi yurtdışından getirmeyi dusundum bi ara çıkmalarada bakmak lazım aslında konsol komple alınır işte ama takıldıgında sonuc ne olucak acaba :) o kadar emek bı anda patlamasın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hmm o ise ebayden getirtilebilir ama gümrük problemi olma ihtimali yüksek. Uymama sorunu olacağını sanmıyorum parça numarasını felan tam olarak öğrenebilirsen ama bizim araçlar japon yapım olduğu için japon araçlar için olanını bulman gerekir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Parça numarasını servisten bulabilmek mümkün mü acaba?

Tabiiki..Servise gidip kendim araştıracağım parça numarası nedir dersen şasi numarandan parçaya ulaşırlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Amerika için hersey farklı üretiliyor neredeyse :) şimdi bir arkadaşıma danıştım oda uğraşmaya değmez diyor 2din tarzı bişey al tak daha memnun kalırsın dedi.Biraz araştırıyım sonuçta orjinal olması çok daha iyi bence servise gittigimde danışıcam bide oraya hemde numaralarını isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende olabilirliğini sorguluyorum ama yok gibi bi kaç yerle konuşucam ondan sonra olmadı 2din işine girişicez ortadaki boşuguda kapatmış olurum hem :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

ankaradasın çıkmacılara bir bak gecen hafta 2000 model bir mazda 626 vardı parça parça satıyor vatandaş gerçi garibime gitti sapasağlam bir arabaydı  eğer motorda bir problem varsa bilmiyorum ama bir bak istersen yıldız sanayi çıkmacılarda japoncularda

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 yıl sonra ...

Merhaba arkadaşlar orta konsoldaki maun kaplama çııtasını nereden bulabilirim. Elinde olan varsa bilgi vermesini rica edecem. Benim ki teybi sökerken çatlatıldı. yapıştırmaya çalışırken de garip bir hal aldı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...