Jump to content

Chevrolet Cruze

Mustafa06
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yeni Chevrolet Cruze, coupe tarzı sedan tasarımı, yüksek standart donanımı, iç ve dış mekanda kullanılan malzemelerin üstün kalitesi ve geniş kitlelerin satın almasına olanak sağlayacak ekonomisi ile otomobil anlayışını yeniden yaratıyor. Yeni Chevrolet Cruze, bugünden geleceğe Chevrolet kalitesinin ve Chevrolet’nin yeni küresel tasarım tarzının yeni bir göstergesidir.

Yeni Chevrolet Cruze’un dış tasarımına baktığınız zaman sıradan ekonomik otomobillerde bulunan hatlardan çok farklı olduğunu hemen fark edeceksiniz. Yeni Chevrolet Cruze, yeni nesil 1.6 benzinli motorunun yanısıra LPG dönüşüm seçeneği ile ekonomi alanında iddiasını ortaya koyuyor. Yüksek performanslı son teknoloji yeni motor, düz veya 6 ileri otomatik vites seçeneği ile sunulacaktır.

http://www.tr.chevrolet-cruze.eu/

wallpaper1_1.jpg

wallpaper3_1.jpg

en full modeli 32.450

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Mustafa06

7

• murdock

3

• grk41

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

ben autoshowda çok beğendim bu arabayı fakat almam orası ayrı.

fiyatı da makul olursa iyi satılabilir. en fulu 32450 ise makul sayılabilir o paraya city bile vermiyor honda...baksanıza 105 bglik mazda 3  36500den başlayacakmış. donanıma buna eşit olanı 42000 falan olur herhalde...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ESC (standart) (diğer modellerdeki ESP oluyor bu sanırım), 6 vites otomatik şanzıman, 1.6 113 beygir motor, bu fiyatlarla olursa baya iyi görünüyor.

CRUZE

Anahtar Teslim Fiyatı (TL) Tavsiye Edilen Kampanya Dahil

Perakende Satış Fiyatı (TL)

1.6 16V            28.500    28.500

1.6 16V LS        30.450    30.450

1.6 16V LS AT  32.450    32.450

http://fiyatlistesi.chevrolet.com.tr/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

GM batıyor olmasaydı düşünülebilirdi.

Bir de servislerin opel'de olması diğer itici sebep.

zaten ikisi birlikte batıyorlar...

Evet bu önemli bir problem ama batıyorlar derken topyekün gitmeyecekler okuduğum kadarı ile. Kârsız, başarızı bölümler kapatılacak, diğerleri devam edecek ama tabii iyi bir yatırımcı bulmaları da gerekiyormuş..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Evet bu önemli bir problem ama batıyorlar derken topyekün gitmeyecekler okuduğum kadarı ile. Kârsız, başarızı bölümler kapatılacak, diğerleri devam edecek ama tabii iyi bir yatırımcı bulmaları da gerekiyormuş..

bu söylediğin daha çok Opel için Merkel tarafından yapılan açıklama.

GM için de kârsız bölümlerin ayrıştırılması görüşülüyordu ama kesin bir uygulama yok daha ortada. Ayrıca Merkel'in öne sürdüğü şartların başında Opel ile GM birlikteliğinin sonlandırılması vardı. Bunun iki kötü sonucu olur;

1- Opel hangi motorları kullanacak ve daha önce sattığı arabalardaki motor desteğini nasıl verecek?

2- Türkiye'de ayrı bir Şavrole servis ağı olmadığı için Opel ile ayrılırlarsa servis hizmetini nasıl verecekler?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

boyutları:

4597X1788X1477 mm

dingil açıklığı 2685 mm yani oldukça büyük kompakt ama orta sınıfa yakın yemi mazda 3 gibi boyutları ama dingil açıklığı daha fazla..

1.6 115 bg esp+8HY  standart  ve 32450 ile gayet iyi bir alternatif.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

1.6 115 bg esp+8HY  standart  ve 32450 ile gayet iyi bir alternatif.

Motor Özellikleri

Yeni Chevrolet Cruze, 16V motor seçeneği ile sizlere sunuluyor. 1.6 litre 113 beygir motorun 0-100 km hızlanma süresi 12.5 sn ’dir. 100 km mesafede sadece 6.8 litre yakıt tüketen motor ayrıca ekonomiktir. 5 ileri düz vites veya sınıfının öncüsü 6 ileri otomatik vites seçeneği ile sizlere sunuluyor.

diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Yeni Mazda3 ün yakıt tüketimi bundan daha düşük. 6.3 ortalama olarak açıklanmış 5 ileri manuel vites için..

valla ben de doğrudan 113hp \ 12,5sn 0-100 değerine takıldım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben de arabayı autoshow da ıncelemıstım baya.bence guzel bır proje olmus gm ıcın ama maalesef batıyor.aslında bu proje ıcın baya umıtlılerdı.avrupada cıddı satıs planlıyorlarmıs.aracta su dıkkatımı cekmıstı,aracın ıcı ınsıgnıay la cok benzerlıkler tasıyordu.gostergeler dugme konumlandırmaları bırcok sey benzerdı.full ıcın 32450 ıyı bır fıyat bence ama markasından dolayı cok satılmaz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hakikaten yahu bu nasıl iş ?

Mazda3  0-100 km/s hızlanma (saniye) (manuel) 11,2 (AT) 12,6

Ortalama yakıt da 6,9 - 7,6

abi manuelle otm. arasında bu kadar fark olurmu yaaa !!!
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende geçenlerde baya bi inceledim, cruze bence dayvuuu çakmalar bittikten sonra şahlanacak görünüyor, küçük bi arabası daha çıkacak yeni oda süper bi tasarım olmuş,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...