Jump to content

CX-9 Makyajlandı

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2010-mazda-cx-9-facelift.jpg

6625737.jpg

New York Otomobil Fuarı’nda görücüye çıktı.

Mazda’nın SUV modeli CX-9 yeni görüntüsüyle New York Otomobil Fuarı’nda görücüye çıktı.

2010 yılında makyajlı görünümüyle satışa sunulacak olan CX-9’un ön radyatör ızgarası yenilenirken, bu kısımda krom ağırlıklı bir yapı kullanılmış. Alçaltılmış ve genişletilmiş tamponlarla CX-9, Mazda ailesinin yeni gülümseyen suratına kavuşmuş. CX-9’da Sport, Touring ve Grand Touring olmak üzere üç donanım seçeneği bulunacak.

CX-9’un güç paketinde 3.7 litrelik bir motor bulunuyor. Döküm alüminyumdan motor bloğu imal edilen aracın silindir kafalarında da aynı metalden faydalanılmış. Hafif motor 273hp güç üretirken, 366Nm’lik torkuyla da göz dolduruyor.

http://www.arabam.com/haber.aspx?HID=1&PID=681&haberID=286110&baslik=GÖRÜCÜYE%20ÇIKTI!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Selman

6

• Uygar

8

• Ali

6

• M.E.G

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

abi cx-7 ile cx-9 karışmasın :D CX-7de mazda3 mps te kullanılan 2.5 motor vardı heralde normalde. CX-9 da zaten v6 motor var sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

CX-9 u Türkiyeye anca konsoloslar getirir ;D

Geliyormuş, 110 bin lira gibi bir fiyata 3.7 motor, 273 beygir, 150 kadar satmayı planlıyorlarmış sene sonuna kadar yanlış okumadıysam....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Satabilirler güzel reklamı olursa 1000 tane de satılır. Neden satılmasın ki ? motoru büyük diyemi ? Mazda 3 ler motoru ufak diye satılmıyor desem ?

Türkiyede ciddi bir şekilde 3.0 litre ve üzeri araç satılıyor diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda3 motoru ufak diye değil performansız diye satılmıyor.1.6 150 bg olsa bak nasıl satar :D Vergilerden dolayı 3.0 motor ve üzeri geçmiş yıllara göre satışı azaldı yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda3 motoru ufak diye değil performansız diye satılmıyor.1.6 150 bg olsa bak nasıl satar :D Vergilerden dolayı 3.0 motor ve üzeri geçmiş yıllara göre satışı azaldı yanlış hatırlamıyorsam.

1.6 arabalar içinde gayet normal ve atak bir araba sadece iyi reklam yapmıyor ve belli başlı yanlış düşünceler var kağıt üzerinde mazda3' ten üstün olup yürümeyen arabalar var  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Millet artık turbo beslemeye geçiyor.Yeni megane, yeni astra , golf, 308, bravo...

kağıt üstü değerler var fakat golf 1.4 e yetiş bakalım :D Sırf motoru sayesine kaç kişi aldı.Kırmızı ışıkta yanımda gaz vermesinden, artistlik yapmasından nefret ediyorum uleeeeyynn :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Golf demeyin bana vw kazığı yeni kasa diye millete kazık atıyorlar  :D açıkcası motor olarak mazda3' ten 1 adım önde orası ayrı  uyuz olmamak lazım mazda3. satıp  sana rx-8 verelim oda 1.3  :D:)  :geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...