Jump to content

Klima Taktırmak İstiyorum [Familia-Lantis]

OVERALL
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

98 model 323 familia aracıma  klima taktırmak istiyorum.

Orijinal ya da çıkma klimayı nasıl bulabilirim ve maliyeti ne kadar olur ?

Edit: Tamamı büyük harf ile yazılan mesajlar yasaktır. Tekrarında silinir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ataturk oto san sıtesınde ıkıtellıde war mazdacı dıe sor gosterırler elınde klımada war sanırım 1 - 1,5 arası falan montajda dahıl tabı  bu eskı fıyatı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ataturk oto san sıtesınde ıkıtellıde war mazdacı dıe sor gosterırler elınde klımada war sanırım 1 - 1,5 arası falan montajda dahıl tabı  bu eskı fıyatı

kardeş izmirden oraya gitmem zor olur herhalde..:S

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...
Guest zaloğlu

Ben geçen hafta Adanada sordum 1.500 TL dediler orjinal çıkma klima için, 1.000 TL yede başka marka takıyorlar.

(Fiyat bilgisi olsun dedim.)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben mazda 323 me taktırdım orjınal cıkma montaj dahıl 1000 tl verdım cok guzlede çalısyor

Hangi şehirde taktırdınız acaba ? Birde arabanın çekişini çok etkiliyor mu ? Bende taktırmayı düşünüyorum da :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mustafa Bey düğmeye basınca

rampada yada dusuk devırde tabıkı bellı oluyor suluk gıbı beygırlerı emdığııı .normal 80-90 km hızda akarken araba bellı olmuyor gidiyor.ama soğuturken otomatık devreye gırıp cıktığı ıcın,kondansator 100 km de ortalama 1 lt yakıtı artırıyor.duğmeye basmaz ısenız normal klımasız araba gıbı calısyor.Bende cıkma bır mazda 323 evaporator var sağlam kutusu ve beynı, ısı algılama termıği falan hepsi ustunde, daha once tek tek cıkmacılardan toplamaya kalktım, takım bulunca diğer parçaları kaldı bende.

markası NIPPON DENSO.

SAMSUN

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1999-2000-MAZDA-PROTEGE-A-C-COMPRESSOR-KIT-NEW-/120562684350?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item1c121891be

99-00 arası 323 ü olanlar bi inceleyin ilanı, takribi 700 tl ye patlar bize ama amcama mesaj attım daha yanıt vermedi, Türkiye 'ye yollayıp yollamadığı da belirsiz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

arkadaşlar 323 sedan var 98 model klima taktırmayı düşünüyorum..bu konuda yardımınıza ihtiyacım var yorumlarınızı bekliyorum ii geceler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

1000-1500 arasında bir fiyata takıldığını hatırlıyorum. Klima hazırlığı var biliyorum o modellerde, sadece fan ve motor eklenecek sanırım. Yanlışım var ise arkadaşlar düzeltir zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet fıyat olarak 1000 ve 1500 arasında bı degere mal oluyor bundan 2.5 sene once sattgımız 323 famılıa modelıne bızde taktırmıstık hıc bı sorun cıkarmadı gonul rahatlıgıyla taktırabılırsınız ıyı gunler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bi tamirci ile görüştüm bu klima işlerine bakan bi yer..adam 1000 tl ye olur dedi 6 ay veya 1 yıl da garanti veriyormuş..ama ben bi kullanan arkadaşların fikrini almak istedim şimdiden çok teşekkürler görşnü bildiren arkadaşlara...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...