Jump to content

Lastiğin Hız Sembolü ve Kategorisi

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

6

• pepe

11

• FAMILIA

12

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

falken ziex serisi hatta ziex-912 modeline bir bakın derim ;)

falken sitesine baktım(global site) Yurdumu asya da gösteren bir üreticiden asla lastik almam :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

falken sitesine baktım(global site) Yurdumu asya da gösteren bir üreticiden asla lastik almam :nea:

nassı yani?

boğaz köprüsünden bu yana Afrika mı?  :fiuw:

:2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her ne kadar kabul etmesek de Asyalıyız yaw, topraklarımızın %5'i Avrupa'nın en uç noktasında diye Avrupalı sayıyoruz kendimizi. Ama boğaz köprüsü çıkışına "Welcome to Asia" tabelası koymayı biliyoruz. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Ben Asya lıyım valla hem de doğma büyüme :D

doğduğun yer değil, doyduğun yer memleketindir mantığıyla düşünerek; hadi ordan diyebiliriz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

eee birde Ata tarafından selanikliyiz,istemem öyle asya masya  :2funny:

yahu tamam abicim benim de bazı tercihlerim asya yerine norveç falan olur ama yine de biz asyalıyız abicim istediğin kadar itiraz et :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

ilhan abisi bizim oğlan ya 1.2 clio alacam yada tüplü şahin alacam diye tutturdu :D seni ilhan abine söyleyeyimde gör bakalım sen :D :D

hahahaaaa...

sanki o benden farklı. bütün milleti kekledi tatilde bilmem kaç bin km yol yaptım diyerek. herkes sandı ki İlhan abi MZ3 le yaptı onca yolu. Ama ben biliyorum gerçeği, LPG'li kartalın bagaja doldurdu bütün nevaleyi çıktı yola. akşam olduğunda yatırdı arka koltuğu, oldu 2 kişilik yatak. bütün ülkeyi baştan aşağı dolaştı bu şekilde ;) akıllı adam vesselam :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...