Jump to content

Subaru Legacy

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

şöyle bişeye heveslendim gibi, kararsızım işin doğrusu fiyatıda uygun geldi dün öyle üstün körü incelerken hoşumada gitti özellikle yakıt tüketimi ve performansı

http://www.sahibinden.com/67_500_tl_subaru_legacy_boxer_turbo_dizel-67WQQaXQQ13631396WQQpXQQdisplayitem&keyword=subaru%20legacy

0-100  8.3 sn ve dizel

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 49
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

2

• Ali

3

• Kado

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest mustafa_g

değiş değiş, sen de değiş...

yakında sitede kimse kalmayacak bu gidişle. Okan, İrfan, Müco abi, Kadir, Helin'den sonra sıra geldi demek :(:geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim bi yere gittiğim yok yahu :) kızım hala duruyor benim :)

Bülent abi, bu arada legacy güzelmiş.. ben subaru sevmediğim için ben tercih etmezdim ama sen seviyosun subaruları.. kullanmışlığın da var zaten.. sana yakışır :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

yahu durun hemen almıcam :D heveslendim dedim olursa ancak yaz sonuna olur , ama cidden hoşuma gitti namussuz alabilirsem mazda3 hatunun olur yani mazda dan kopacak deilim ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yahu durun hemen almıcam :D heveslendim dedim olursa ancak yaz sonuna olur , ama cidden hoşuma gitti namussuz alabilirsem mazda3 hatunun olur yani mazda dan kopacak deilim ;)

gömü buldun galiba bana ne alıyorsun abi :D :D

Subaru'nun dizelleri acayip titreşimsiz diyorlar boxer motordan dolayı

bide sen otomatikçisin :D bildiğim kadarıyla henüz dizellerde otomatiği getirmiyor subaru ama yaza kadar getirebilirde karantisi yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

gömü buldun galiba bana ne alıyorsun abi :D :D

Subaru'nun dizelleri acayip titreşimsiz diyorlar boxer motordan dolayı

bide sen otomatikçisin :D bildiğim kadarıyla henüz dizellerde otomatiği getirmiyor subaru ama yaza kadar getirebilirde karantisi yok :D

alacağımında garantisi yok ufak tefek hesaplar yaptık işte daha kesin değil sana el arabası alıyorum :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alacağımında garantisi yok ufak tefek hesaplar yaptık işte daha kesin değil sana el arabası alıyorum :D

benimle beraber kaç hp :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest infsphinx

benim çok sevdiğim tipine de hasta olduğum sportfi görüntüsü kadar performans ı ve konforuyla da beğendiğim bir araç...

alacaksan hayırlı olsun... çok temiz bir tercih olur bence...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Al da subaruclubtr yi kuralım :D Güzel araba.. Hazır DVD felan da var , masrafsız :D

benimde o hoşuma gitti dvd tv navi hepsi var turbo,hemde dizel, 0-100 ü kadirle mustafayı gıcık eder ,4 çeker aldınmı temiz temiz binecen masrafsız :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...