Jump to content

323 HB klima

ekrin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest mustafa_g

1000-1500tl arasında fiyatları.

forum içerisinde bir iki yerde bu konu hakkında mesajlar var. arama bölümünde ilgili kelimeyi yazarak arama yaptırırsanız daha önceki konulara ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 4 yıl sonra ...

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama yeni konu açmak istemedim. Forum temiz dursun. Bir de benim konum biraz farklı bu yüzden diğer konuların hepsini de okudum diyemem. Neyse soruma geleyim. Aracım 90 model kırmızı hb. Klima orjinalinde var mı yok mu bilmiyorum. Fakat kaputu kaldırdığımda klima fanı klima motoru klima boruları dahil olmak üzere tüm aksamlar var. Klimacıya gösterdim adam borular üzerinde bulunan küçük valflerden birine bastı fıst diye ses geldi gazı yok bunun dedi. Bende abi klimanın düğmesi yok gazı olsa nolur dedim nasıl yok dedi gösterge bölümünü gösterip abi şu galiba emin değilim ama klima düğmesi dedim arkasında kablo falan bağlı değil dedim boş bir zamanda gel ayarlayalım elektrik işi kolay gaz da basarız çalıştırırız kliman orjinal senin dedi. Mazda hakkında yeterli bilgiye sahip olduğunu düşünmüyorum açıkçası gözlerinden öyle anlaşılıyordu. Bana 90 model mazda kliması hakkında bir bilgi verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bazı modellerde var bazılarında yok, benim arabamda yok mesela , bu konuyu okumadan diğer konuya yazmışım, aracınız klimalı ise arka cam ısıstmanın yanındaki düğme klima düğmesidir, haberin olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bazı modellerde var bazılarında yok, benim arabamda yok mesela , bu konuyu okumadan diğer konuya yazmışım, aracınız klimalı ise arka cam ısıstmanın yanındaki düğme klima düğmesidir, haberin olsun.

Üzerinde minik lambası olan düğmelerden direksiyon tarafında olandan bahsediyorsunuz değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler hocam. Bu arada start stop işini marş motoruna bastığımız zaman ses çıkarsın diyen arkadaşın konusunun altında yazmıştım. Okudunuz mu bilmiyorum ama konuyu oradan tartışarak sonuca ulaşmak hayallerimden bir tanesi. Oradan devam edelim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hangi konudaydı o hatırlamıyorum, ben o start stop meselesini buradaki yetkili servis mepaz ın elektrik ustasıyla görüştüm ve projemi anlattım , olabileceğini söledi, oda düşünecek kendince nasıl bir bağlantı yapalım diye , bakıma gittiğimde konuşacaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...