Jump to content

Avrupa Yakasında AT den Anlayan Usta Lazım

olker444
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

-Sorunlarımı bu aralar formu takip edenler bilir..Ayın 24 ünde istanbulda olacağım,mazdadan anlayan öyle fahiş fiyatlar çekmeyecek ve aracın beynine girip(kapsamlı bir makinadan bahsediyorum,şanzıman vs arızası tespit edebilen) sıkıntılarıma artık son verebilecek bir usta tavsiye etmenizi bekliyorum.Adres ve telefonlarını yazarsanız memnun olurum.Dr.ilker

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

0532 337 64 89 feramuz usta cok ıyı bı ustadır mazda metasta ustalık yapmıs senelerce ayrıca iyide bi otomatik ustasıdır sanayıde arıza cıhazıda war avrupa yakasında organıze sanayı bolgesınde yardımcı olacaktır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cumartesi sırf bu sorun için istanbula gelcem...araba bazen gaz verdiğinde boğulur gibi oluyor sanki gaz pedalı sertleşiyor ve birden araba hızlanıp uzuyor,,,,traktör sollarken başıma geldi çok tırstım....başka birini öneren varsa önerilere açığım.Lpg emrenin tlf nu vardı ama kapanmış.numarasını bilen varsa yazsın,selamlar....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cumartesi sırf bu sorun için istanbula gelcem...araba bazen gaz verdiğinde boğulur gibi oluyor sanki gaz pedalı sertleşiyor ve birden araba hızlanıp uzuyor,,,,traktör sollarken başıma geldi çok tırstım....başka birini öneren varsa önerilere açığım.Lpg emrenin tlf nu vardı ama kapanmış.numarasını bilen varsa yazsın,selamlar....

Yukarıda İKİLER Teber Usta' nın reklamı ve telefonu var, istersen önden bir ara telefon ile, kafana yatar ise gidebilirsin, bu gğn uğradım ben bir 323 motoru ayıklıyordu...  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cumartesi nöbet ertesi falanım demeyip bastım gittim istanbula,,,,daha önceden aradığım feramus ustaya götürdüm aracı ilk ve goodless a yazdığım gibi o sabahki fhafif dumandanda bahsettim aldı denedi araban zaten 180.00 de bunun şanzıman bakımı gelmiş dedi benim söylediğim o arada arabanın kendi hızlanma durumunu da şanzımana bağladı ve 98 model değeri ıkınsam 10.000 tl olacak araca 1350 şanzıman ve 1000 tl artı işcilik 2500 tl gibi bir fiyat çıkardı.yuh dedim içimden ve epey bi kararsız kaldıktan sonra yanından ayrıldım.Yolda Büyükçemece deki Özaydın Mazda yetkili servise uğradım elemanlar aldı epey bi denedi ve araba o hatayıda vermedi bana şanzıman filtremi ve yağı değişmemi tavsiye edip bu aracın şanzımanında bişey yok deyip yolladı.Ee ben şimdi ne yapayım,,, fazla vaktim olmadığı için kalamadım ve sanırım bir sonraki gelişim yine bunun için olacak ....sizlerden tavsiye istiyorum sizce kim gerçek teşhisi koyuyor?Bu konuda kime güvenebilirim yada içinizde bu işi gerçekten şu usta yada yetkili servis çözer diyen var  mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

feramuz  cozer bıraz pazarlık yap tabı ıstersen maslak sanyıde sadece sanzumansa sorun orda bu sanzumancı wardı orayada bı goster derım orası sırf otomatıkcı ama feramuz teshısı koyduysa dogrudur fıltreden yagdan yapacagını sanmıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...