Jump to content

Rx8 Komple Body Kit

kaHEN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Devamlı takip ettiğim site olan japanparts.com'a eklenmiş bugün. Rx8 kullanıcılarının ilgisini çekebilir diye düşündüm  :)

ImageFromDB.php?base=1&no=24378

ph_03.jpg

ph_04.jpg

Fiyatı da (1967.42 TRY) Komple set olmasına rağmen o kadarda pahalı olmadığını düşünüyorum  ;D

Body kit'i yapan sitenin adresi

http://www.mspr.co.jp/accessory/rx-8/mzcustom/

Japanparts'ın Linki

http://www.japanparts.com/db/partslist.php?dealer=6&car=144&middlesmall=&maker=251&volkey=

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet bende gördüm bugün anasayfadaydı sanıyorum ama incelememiştim, güzelmiş baya.. sonuc olarak şu an yanlış arabaya masraf yaptıgımın farkına vardım, yanlış demeyelim gerci de yeter artık fazlası zarar.. iyimiş bu, beyazda yakışmış baya..

bu arada son 2 fotodaki jantları zamanında baya aramıştım bulamamıştım tabi TR de.. çok benzeri değilse Gram Light T57-RC olması lazım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

beyazın bu araçta durduğu gibi ne siyah nede kırmızı duruyor.. hele bide sedefli beyazsa anaamm.. ilk fotodaki resimler cuk yane...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi body kit dediğin ön trfa ve yanlara autobahn arkayada faboluos veya kenstyle tampon bagaja 1 apr dynamics dtm kanat çok güzel olur ama işte onu yapınca suç işleyesi gelir insanın :)

suç derken banka soygunu cinayet değil tabi böle polisten kaçmak falan :) illa çünkü çevirirler :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

beyaz çok fena yahu bu arabanın neden cabriosu yok :)

yemin ederim deltaya geçen onu söledim prototype ini yaptılar ama gerçeğini hiç yapmadılar warya bi Coupe cabriosu olsa bitti ama eski kasanın al sana dünyanın en güzel arabası isterse 100 hp olsun efsane bişi olurdu
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bana gecen ole bir sey mi dedin, ben hatirlamiyorum, allah allah ne zaman dedin... yemin etme bak carpilacan :D:D:D. saka maka bu muhabet gecti aramizda, hos olurda tabii ama japonlar seri uretimi gecirmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok ya resim gercek, japonyda bir mazda fabrikasinin orda gecit mi var ne. Her mazda modelinden arac gorebiliyorsunuz, japon bir elemanda rx8 in kurulmus kafasi disarda. Tabi biz sadece resim ustunden yorum yapariz, canli canli goremiyecemiz icin :(

@ murdock nie yolamiyormus japonlar rx8 Trye, saygili insanlardir onlar ya yolarlar ilerde. eyer yolamasalar elimizde rx8 daha de deyerli olur, karaborsaya duser arac :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 yıl sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...