Jump to content

Trafikteki plakasız Mazda 3

Matrikzs
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar bu aracı bugün gördüm. Aranızda sahibini tanıyan varmı bilmiyorum ama aracı ben çok beğendim. Resim çok detaylı değil ama çıplak gözle gördüğüm kadarıyla mat siyah ön panjur, kırmızı kaliperler, spoiler, cam filmi vs. çok güzel durmuş arabada ve araba ben buradayım diyordu yani.

Yalnız dikkat edeceğiniz üzere arabada plakalığın yanı sıra plaka da iptal olmuş.  :D :D ve arkadaş bu şekilde yoluna devam etti..  :o

Resim ekleme işini tam beceremedim galiba. Büyük resmi görmek için linki kullanın.

http://img240.imageshack.us/img240/8382/gri3hbkx7.jpg

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• utku

5

• Matrikzs

5

• SWeeT6six6

10

• mazdamx-5

11

Popüler Günler

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

belki arkada vardır abi iyi baktınmı  :krrsz:

O sırada benzinciye para ödüyordum. Bi döndüm baktım gitmiş. Arkasını göremedim. Ama önde olmaması yeterli diiilmi zaten. Hani tamam görüntü güzel de??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O sırada benzinciye para ödüyordum. Bi döndüm baktım gitmiş. Arkasını göremedim. Ama önde olmaması yeterli diiilmi zaten. Hani tamam görüntü güzel de??

valla ben arkada olması yeterli diye biliyorum ama  ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu araba Okan abimin arabasına benziyor biraz.(Mavi olsa)Değil mi? ön tarafı Okan abiden özenmiş birazzcık. :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Panjur konusunda bir katliam yaşanmış...

Enes, o birazda resmin kalitesi ile ilgili. Cep telefonuyla çektim resmi. Yoksa (her ne kadar arabada bu tip şeyleri pek yapacak biri olmamama rağmen) çıplak gözle görüntüsü bana gayet iyi geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Enes, o birazda resmin kalitesi ile ilgili. Cep telefonuyla çektim resmi. Yoksa (her ne kadar arabada bu tip şeyleri pek yapacak biri olmamama rağmen) çıplak gözle görüntüsü bana gayet iyi geldi.

Yok abi büyük resimden göreceğimi gördüm ben. Yazık olmuş 8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nereye gitti benim burdaki kahkahalar komik duruma düştük yaww aha bunlardan vardı  :2funny: :2funny:

Ben bunu da alkışlamak istiyorum ama bu kez manalı değil :P:clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...