Jump to content

Mazda 6 Hakkında Bilmek İstedikleriniz. Ne Kadar Yakar ? Artıları, Eksileri

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

böyle ümit ver sonra yan çiz o0o0o0 :) kavgada bile yapılmaz Mazda 6 şakası

bu hafta içinde söz :D çok özel mazda6 içinin fotoları fakat birşey sormak istiorum. Ben fotoları buraya yüklesem güzelim fotolar ufacık,kalacak.Fotoyu linklere kaydetmek için hangi siteyi kullanayım ??? ??? 
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu hafta içinde söz :D çok özel mazda6 içinin fotoları fakat birşey sormak istiorum. Ben fotoları buraya yüklesem güzelim fotolar ufacık,kalacak.Fotoyu linklere kaydetmek için hangi siteyi kullanayım ??? ??? 

Picasada küçültebilirsin fotoğrafları. Sonra forumda galirede albüm oluştur. Oradan da paylaşırsın.:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Picasada küçültebilirsin fotoğrafları. Sonra forumda galirede albüm oluştur. Oradan da paylaşırsın.:)

yok abi fotoğrafların küçülmesini istemiyorum.,orijinal boyutunda görün istiyorum :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok abi fotoğrafların küçülmesini istemiyorum.,orijinal boyutunda görün istiyorum :D

Picasa'da boyut ebatlarını ayarlayabiliyorsun. 300- 480-640-800-1024-1200-1600 şeklinde seçebiliyorsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Picasa'da boyut ebatlarını ayarlayabiliyorsun. 300- 480-640-800-1024-1200-1600 şeklinde seçebiliyorsun.

ama sayfaya yüklerken belli bir boyuttan küçük olması gerekmiyor mu ???  kafam karıştı :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ellerine sağlık kardeşim büyük bi keyifle baktım resimlere! şu göstergeler bitiriyo beni :)

teşekkürler...  zamanla yenilerini de ekleyeceğim :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

imageshack sitesini kullanabilirsin ege oradan direk linki alıp cevap yazma kısmında image a tıklarsan zaten sana o linki koyman gereken yeri ekliyor.  Mona lisa lı olan kutucuk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ellerine sağlık kardeşim büyük bi keyifle baktım resimlere! şu göstergeler bitiriyo beni :)

Benim de mest olduğum noktalardan birisi göstergeler ve ön panel dizaynı.

Fotoğraflar için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kusura bakmayın arabaya inip yeni fotolar alamadım ayağa bile zor kalktım desem yeridir :D bu akşam çok ağır grip geçiriyorum fakat  arşivden birşeyler paylaşayım dedim :D

onur abi imageshacktavsiyesi için teşekkürler bu arada

37659049.png

48587494.png

ekranalntscj.png

dsc02336p.jpg

goodu.png

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ama ben yeni mazda 6 sandım :P

ayıpsın abi o da var  :D  şimdi mazda6 dedik muhabbetini yaptık enerji geldi grip gitti gidip gezesim geldi.  :D mazda aşkı adamı canlandırıyor işte
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...