Jump to content

Benzin, Motorin, LPG Zamları, İndirimler, Kampanyalar.

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 451
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

67

• Ali

21

• Mehmet Özdemir

29

Guest edarguner

1 haftada hesapladım aşağı yukarı Proton 100km/7,5Lt Civarı yaktı. 50 Lira benzin aldım Işık yeni yanmıştı, 170km oldu halen yanmadı ışık ama ben alayım dedim . Aynısını 2 kere denedim. diğerinde 185km civarı yanmıştı ama Full'den almıştım katkılı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 haftada hesapladım aşağı yukarı Proton 100km/7,5Lt Civarı yaktı. 50 Lira benzin aldım Işık yeni yanmıştı, 170km oldu halen yanmadı ışık ama ben alayım dedim . Aynısını 2 kere denedim. diğerinde 185km civarı yanmıştı ama Full'den almıştım katkılı.

öyle anlayamazsın. depoyu fulleyeceksin. km sıfırlayacaksın. sonra tekrar aynı pompadan dolduracaksın. aldığın yakıt / km . sana tam sonucu verecektir :) burası ciddi bir forum yaklaşık sonuçlar vermeyelim lütfen :P mesela ben son aldığım lpg de 21 kuruş hesapladım. bunun anlamı araba baya benzin yakmış demek :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

öyle anlayamazsın. depoyu fulleyeceksin. km sıfırlayacaksın. sonra tekrar aynı pompadan dolduracaksın. aldığın yakıt / km . sana tam sonucu verecektir :) burası ciddi bir forum yaklaşık sonuçlar vermeyelim lütfen :P mesela ben son aldığım lpg de 21 kuruş hesapladım. bunun anlamı araba baya benzin yakmış demek :D

Maalesef depoyu fullemediğimden aylardır, ışık yanmasına göre farazi diyorum( aşağı-yukarı) dikkat edersen.Lpg'li aracım varken kesin sonuçlar veriyordum lt olarak 60 liraya fullendiği için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Bu arada Milletimize hayırlı olsun Libya zammı gelmiş pompalara . Dün 50 liralık almıştım yine Allah'dan :)

Bu arada bende başa geçip bu kadar vergi alsam herhalde en kötü bu şekilde olurdu ülke :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben hep 60 TL lik aldığım için beni etkilemiyor. :D

Benim bildiğim kadarı ile Libya çok ciddi bir LPG üreticisi aynı zamanda ( bir haberde okumuştum ) Yakında LPG ye de zam gelebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4.14 olmuş burda adadadssadasf

http://www.benzinal.com/akaryakit-fiyatlari/elazig/merkez/kursunsuz-benzin

ben nie benzin almadım ya ehehe , millete haber veriyorum kendime hayrım yok cık cık  :fiuw:

Çok şükür bizdeki fiatlar sizinkinin yanında bedava    :2funny:

TIKLATTIR

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

Benzinin perakende satış fiyatı, bugünden geçerli olmak üzere 10 kuruş artırıldı.Akaryakıt dağıtım şirketlerinden derlenen bilgiye göre, kurşunsuz benzinin litre satış fiyatı, 4,23 kuruştan 4,33 kuruşa yükseltilecek.

Benzine önceki hafta da zam gelmiş ve litresi 4.17 liradan 4.23 liraya çıkmıştı.

Akaryakıt ürünlerinin perakende satış fiyatı, dağıtım şirketlerine ve şehirlere göre birkaç kuruş değişebiliyor.

:tey: :tey: :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Uspette mazotu 3.15e alıyordum. Akşam 3.26 yapmışlar çok üzüldüm.

Bu arada bu konu daha önce de açılmıştı. Oraya mı aktarsak, naapsak?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...