Jump to content

Tek Far Sarı Yanmaya Başladı

NeBiAnd
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ulen Bülo sadece 14 ay dayandı be. :sopa:  :boks::kafa: Aslında bende gündüzleride hep yaktım zorladım gaiba kapasiteyi.İnşallah balastdan değildir.Ampul ile işi çözeriz.Karizma gitti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ulen Bülo sadece 14 ay dayandı be. :sopa:  :boks::kafa: Aslında bende gündüzleride hep yaktım zorladım gaiba kapasiteyi.İnşallah balastdan değildir.Ampul ile işi çözeriz.Karizma gitti.

sana dedim 25 dolar al 2 tane yedekli olsun diye :D bendekiler yanıyor hala sorunsuz :nazar:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ayın sekizinde muayene vardı , ondan sonra zenon taktırayım diyordum ama sanırım vazgeçeceğim..

1. çünkü ben gündüz hep far açık kullanırım.

2. ne böyle zırt pırt arıza yapan sistemle uğraşamam :fiuw::nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlhan abi sürekli arıza yapan bir sistem değil.Ben gece gündüz açık gidiyorum şuana kadar herhangi bi problemle karşılaşmadım.Xenonların yanma ömrü diğerlerinden 5 kat fazlaydı yanılmıyorsam :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biran Abi ben xenon taktırdığımdan beri sağ far sürekli olarak 1 yıl kadar düzgün çalıştıktan sonra önce sararıyor, sonra çakar gibi yanıp sönmeye başlıyor, sonra da tamamen iflas ediyor, ampul değiştirince düzeliyor. Bugüne kadar 1 kere bile ampul parası vermedim, hep garantiden değişti 2 sene dolmadığı için...

Ama ilginçtir hep sağ far yapıyor aynı şeyi. Şu anda da yine sararmaya başladı. Balasta baktılar bişey bulamadılar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok kendi 25 kargosu 60 küsür dolardı :D :D

Aha Bülo buldum bi tane kendisi 60 dolar nakliyesi 5 dolar.Alaskadan geliyormuş buzul üstünde.Serin kaldığı için bozulma riskide yokmuş. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...