Jump to content

Eski püskü direksiyon...

godless commie
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Benim velet 10 yaşında..

Tamam, bakımdı , geliştirmeydi derken hem genç tutmaya çalışıyorum, hem de kullanırken keyif alıyorum.

Ancak...

Geçen gün uyumsuz bir arkadaş "yahu bu ne direksiyon, derisi solmuş, araba düldül gibi duruyor" deyince, ben de hak verdim.

Uzun lafın kısası, bugün gidip direksiyonu yeni deri kaplattım.

Çok memnun kaldım.

Tamam, bu forumda yazanların araçları gencecik, hemen hemen hepsi daha garanti kapsamı altında, ama, belki birilerine faydası olur diye yazmak istedim.

Maslak oto Sanayi, 2. Kısımda Sertaç Oto Döşeme..

0212 285 4217

Çok güzel bir işçilik ile, 3 saat içinde, yumuşak ve kaliteli deriden, muhteşem bir direksiyonum oldu.

100 TL dediler, pazarlık dahi etmedim.

Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi tabi napıyoruz, resim istiyoruz :D

Önceki halinin fotoğraflarını çektim..

Akşam eve geldiğimde ise resim düşünemeyecek kadar yorgun ve açtım.

Yarın gün ışığında çeker, öncesini ve sonrasını koyarım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Hakan Abi güle güle kullan sen arayıp haber verdiğinde cidden sevindim çünki araç içindeki ufak değişiklikler sanki yeni bir araca biniyormuş hissi veriyor, bende auto kingde bi elden geçirteceğim direksiyonun solan kısmını beğenmessem aynen yenilemeye...

tekrardan güle güle kullan elinin altında paralansın :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba. bende deri direksiyon yaptırdım aracı. çok ta memnununm.  eller terleyince deri direksiyon teri emiyor  ve temizlik açısından da çok iyi. üsküdar bulgurlu da şeref usta var. fabrika ne yapıyorsa bu ustada aynı şeyi yapıyor. genelde mercedes bwv üzerine çalışıyor ama diğer araçlara da yapıyorlar. benim mazda familia nın orjinali lastik ti direksiyonun bunun üzerine şeref usta deri kapladı ve orjinal mercedes dikişi yaptı ve çok süper oldu. aklınıza şöle birşey gelebilir lastik direksiyon üzerine deri kaplayınca direksiyon kalınlaşıyor diye kesinlikle öyle birşey yok. ben  kullanıyorum ve çok ayrıntıya takılan bir kişiyim yani eğer hoşuma gitmese kesinlikle yaptırmazdım.

ayrıca deforme olan direksiyonları felan da yapıyor. şiddetle tavsiye ederim.  bulgurluda küçük bi atölye de çalışıyorlar ve tüm dünyaya deri döşeme ve direksiyon yapıp gönderiyolar. geçen gittim azerbaycandan kargo ile direksiyon simiti gelmiş onu kaplayıp geri gönderiyordu. düşünenler için numarasını verebilirm...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...