Jump to content

323f BG

LANTİS
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaslar mazda 323f bg için tavan döşemesi, kapı döşemeleri ve göğüslük lazımm bunları nereden nasıl ve ne kadara temin edebilirimm yardımlarınınzı bekliyorumm ve son olarak aracı tavsiye eder misinzz  ;)nsl bir arabadır teknik bilgileri varsa bilgilendirir msniz.Şimdiden teşekkürler...ii forumlarrr..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bildin mi güzel soru :) aynısından bende de var haberin ola ;) adın lantis diye gectigi için netlestırmek ıcın sordum sadece yanlıs veya dogru mu dıye...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kriz diyorumm bilader ne istiodumm ne oluo :D yapcak bişi yoq yaa :D her neyse tavan döşemesi, kapı döşemeleri ve göğüslük lazımm bunları nereden nasıl ve ne kadara temin edebilirimm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ole deme 323f Bg ayrıdır hem kendısı hemde benim için satılmaz bir arac kullandıkca anlıcaksındır ;) sımdı senın arac anladıgım kadarıyla bıraz yıpranmıs ne tur bılgı ıstıyorsun arac hakkında motor bilgisi mi? bilmiyorum dosemesını filan yaa allaha sukur tertemız aracım bu konu hakkında yinede bende bilgilenmek isterim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya bilmiyorum babam alcam die tutturdu bn LANTİSS istiyorumm kırmızı bi tane babamda sanki inada bindi almıo 323f bg nin 1,6 87 hp oldugunu biliorum dogru mu biliorumm :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...